Książki o freelancingu
fot.unsplash.com

Książki to dobry sposób na dodatkową wiedzę, nauczenie się nowych umiejętności i wejście w zupełnie nowy świat. Istnieje wiele rodzai książek, te które mają nas bawić, te które przeniosą nas do magicznej krainy we wnętrzu szafy czy te, które nas uczą. Zastanawiasz się czy freelancing jest dla ciebie? Chcesz się dowiedzieć nieco więcej o tej formie pracy? Może stoisz już na początku drogi i właściwie dzieli cię kilka prostych kroków od zostania freelancerem? Niezależnie od tego, co cię motywuje – spokojnie. Mamy coś dla ciebie.

Freelancing skrywa wiele tajemnic, które z początku mogą cię przytłoczyć. Nie wiesz gdzie szukać informacji, w jaki sposób zdobywać wiedzę i od czego zacząć? Spróbuj jednej z książek proponowanych przez nas, wytłumaczą ci one krok po kroku czym jest freelancing, na czym polega, jak szukać zleceń i wiele innych. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie ci postawić pierwsze kroki w tej „metodzie” pracy. Gwarantujemy ci, że wykonanie tego pierwszego kroku wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Sam się przekonaj i zakup książkę!

Zerknij na naszą listę artykułów, poświęconych książkom na różne tematy:

Książki o freelancingu
fot.unsplash.com

Książki o freelancingu, które musisz przeczytać!

Przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie siedmiu tytułów, które powinny znaleźć się na twoim regale, jeśli chcesz działać we freelancingu. Z pewnością te pozycje okażą się bardzo przydatne. Pomogą ci osiągnąć wiele sukcesów, ale także i rozwieją wszelakie wątpliwości. Książki co prawda nie wytłumaczą ci wszystkiego, ponieważ do pewnych rzeczy będziesz musiał dojść samodzielnie i na własną rękę, ale są świetną bazą na której możesz zbudować swoje królestwo, czyli swoją działalność gospodarczą w zakresie freelancingu i bycia freelancerem.

→ „Freelancing – kompendium wiedzy” – Urszula Poszumska – wydawnictwo: Todo La Mancha

Lekkie pióro. Książka napisana w sposób przystępny i zrozumiały. Dostępna w Empiku.

→ „Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach” – Brzozowska Ewa – wydawnictwo: Edgard

Prawdziwa kopalnia wiedzy. Dowiesz się tam absolutnie wszystkiego! Dostępna w Empiku

→ „Wolny strzelec. Moja historia od etatowca do freelancera” – Kądzielski Marek – wydawnictwo: Poltext

Książka o tym, jak zarabiać trzy razy więcej i mieć dwa razy więcej czasu. Idealna dla tych, którzy prowadzą podwójne życie lub planują w najbliższym czasie zrezygnować z etatu na rzecz freelancingu. Dostępna w Empiku.

Książki o freelancingu
fot.unsplash.com

→ „Dlaczego networking nie działa i co musisz zrobić, by to zmienić” – Gnyszka Maciej – wydawnictwo: Onepress

Z pewnością wiesz, że workflow i networking to dwie rzeczy związane z freelancingiem. Dowiesz się wszystkiego na temat networkingu.

→ „Zarabiaj więcej pieniędzy” – Tracy Brian – wydawnictwo: Onepress

Książka nie tyle stricte o freelancingu, ile o większych zarobkach. Tracy Brian opisze ci jak zarabiać więcej pieniędzy. Możesz to osiągnąć poprzez właśnie np. freelancing. Dostępna w Empiku.

→ „Pozyskaj klientów premium. Poradnik nowoczesnego sprzedawcy usług” – Fabijańczyk Justyna – wydawnictwo: Onepress

Freelancing jest stricte związany ze współpracami z klientami, zatem ta książka idealnie sprawdzi się dla wszystkich osób, które stoją przed wyzwaniem pozyskania pierwszych czy kolejnych już klientów. Dostępna w Empiku.

→ „Jak osiągnąć mistrzostwo w sztuce sprzedaży”- Hopkins Tom – wydawnictwo: Onepress

Freelancing to nie tylko networking czy pozyskiwanie klientów, ale także i sprzedaż. Ta książka idealnie się sprawdzi się nie tylko we freelancingu, ale także i w każdym innym biznesie. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto będzie lub jest związany z handlem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here