Formularz email


*Wakacyjna Oferta Rabatowa* – Flagowe Szkolenia i Produkty do 50% TANIEJ!

 

Drogi Przyjacielu,

 

Wakacje tuż tuż, a to oznacza jedną rzecz: tysiące ludzi wróci z nich znowu niezadowolonych. Jak co roku będą narzekać na pogodę, niekomfortowe warunki czy drogie ceny.

Nawet w tak trudnych czasach, ludzie będą poświęcać czas, energię i ciężko zarobione pieniądze jadąc na wakacje z których wrócą jeszcze bardziej zmęczeni i niezadowoleni niż byli przed wyjazdem. Naprawdę, pomyśl o tym: kiedy byłeś na wakacjach, które naprawdę zmieniły Twoje życie?

Jak spędzasz wolny czas? Czy Twoje wakacje są naprawdę niezwykłe i pamiętane do końca życia? Czy one powodują pozytywną różnicę w życiu Twoim, osób które kochasz lub którymi zarządzasz?

Co by się stało, gdybyś podniósł sobie odrobinę poprzeczkę? Jakby to było, gdybyś te wakacje uczynił niezwykłym czasem transformacji, w którym pomagasz Sobie i innym zrealizować cele i marzenia?

Wyobraź sobie wakacje dzięki którym:

  1. Wypoczywasz w towarzystwie wyjątkowych osób, które podobnie jak Ty wiedzą, że najskuteczniejsza droga, by zagwarantować sobie największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie, to ciągły rozwój i osiąganie kolejnych poziomów osobistego i zawodowego mistrzostwa.
  2. Zdobywasz najbardziej zaawansowany warsztat doradczo-coachingowy i stajesz się jednym z najlepiej wyszkolonych Liderów, Managerów, Doradców zawodowych, Pośredników pracy, Life Coachów i Coachów Kariery w Polsce.
  3. Dołączasz do wąskiego, elitarnego grona Expertów Nowej Generacji, przez co z jednej strony gwarantujesz sobie stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe, a z drugiej strony zwiększasz szanse na szybszy awans i podwyżkę.
  4. Spędzasz niezwykły czas, który wypełni Cię wiedzą, głębokim zrozumieniem swojej unikalnej wartości oraz konkretnym planem jak osiągać bezpośredni wpływ w każdej dziedzinie życia wykorzystując swój naturalny potencjał.
  5. Otrzymujesz gotowe narzędzia jak stać się Wyjątkowym Liderem i Przywódcą.

 

Podaruj Sobie i Innym ten wyjątkowy Prezent!

 

Możesz przestać martwić się pogodą i tym jak spędzić tegoroczne wakacje! Ponieważ mamy dla Ciebie specjalną ofertę, która sprawia, że to jest łatwe, by mieć WYJĄTKOWE WAKACJE i podarować Sobie i Innym niezwykły Prezent, Prezent transformacji, który jest wyrazem tego jak bardzo troszczysz się o Siebie, Innych i Przyszłość.

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową, wakacyjną ofertę szkoleniową. Znajdziesz tam nasze flagowe szkolenia i produkty, które zrewolucjonizowały proces coachingu i doradztwa w najlepszych cenach w tym roku.

Oferta ważna jest tylko do 31.08.2013 r. do godziny 12.00.

By zapewnić Tobie największy komfort niektóre oferty, limitowane są tylko dla 10 pierwszych osób, dlatego działaj szybko i zapisz się na szkolenia i skorzystaj z produktów teraz!

Uczyń te Wakacje czasem transformacji i prawdziwych przełomów, dla Siebie, tych których Kochasz lub którymi Kierujesz, dając niezapomniany Prezent. Podaruj wyjątkowy czas, którego oni pragną i na który Ty zasługujesz teraz.

Zobacz listę szkoleń i produktów objętych Wakacyjną Promocją i skorzystaj z tej wyjątkowej okazji teraz.

 

Kupon-1.2-strona

szkolenia dla doradców zawodowych, pośredników pracy i coachów kariery

Szkolenia z rekrutacji i selekcji pracowników

Szkolenia dla doradców zawodowych, pośredników pracy i coachów kariery

Szkolenia z rekrutacji i selekcji pracowników

Szkolenia dla doradców zawodowych, pośredników pracy i coachów karieryDowiedz się więcej jak łatwiej i szybciej dostać pracę!

  • Jak wybrać najlepszą firmę dla Siebie?
  • Jak skutecznie sprzedawać swoje kompetencje?
  • Jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej?

Leave a Reply


5 − dwa =

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów