Formularz email


Rozmowa rekrutacyjna i Rozmowa o pracę – Cała Prawda Której nie Powie Tobie Żaden Head Hunter, Rekruter, ani Nawet Twój Szef – Darmowe szkolenie.

Rozmowa kwalifikacyjna – Darmowe szkolenie.

Rozmowa kwalifikacyjna do Pracy, Rozmowa rekrutacyjna, Rozmowa o pracę  – cała prawda!

 

Witaj:)

 

Przygotowałem dla Ciebie specjalne szkolenie: Rozmowa kwalifikacyjna do Pracy, Rozmowa rekrutacyjna, Rozmowa o pracę  – cała prawda!

Szkolenie to ujawnia sekret, wykorzystywany przez osoby, które posiadają intuicyjną wiedzę na temat prawdziwej istoty rozmowy rekrutacyjnej.

Ten sekret pozwala im odpowiedzieć na pytanie jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej do pracy, skuteczniej sprzedać swoje kompetencje i łatwiej dostać pracę na której im zależy.

Osoby te wiedzą, że prawidłowe pojmowanie istoty Rozmowy rekrutacyjnej i jej celów jest niemal dokładnym przeciwieństwem tego jak większość ludzi pojmuje, przygotowuje się i prezentuje w trakcie rozmowy o pracę.

Jeśli chcesz przestać popełniać błędy 99% osób,  przygotowujących się do rozmowy kwalifikacyjnej do pracy i chcesz dowiedzieć się jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej to obejrzyj to szkolenie do samego końca. 

Szkolenie: Rozmowa kwalifikacyjna do Pracy, Rozmowa rekrutacyjna, Rozmowa o pracę  – cała prawda!

httpv://www.youtube.com/watch?v=S9_NdhHtHB4 

 

Jak zawsze czekam na Twój komentarz i pytania:)

Jeśli uważasz, że Twoi przyjaciele lub znajomi również powinni obejrzeć Szkolenie Rozmowa kwalifikacyjna do Pracy, Rozmowa rekrutacyjna, Rozmowa o pracę  – cała prawda! to pomóż nam do nich dotrzeć. Możesz pomóc nam wykorzystując, któryś z poniższych narzędzi, by przekazać tą informację dalej. 

Pozdrawiam,

Przemysław Walter

 Dowiedz się więcej jak łatwiej i szybciej dostać pracę!

  • Jak wybrać najlepszą firmę dla Siebie?
  • Jak skutecznie sprzedawać swoje kompetencje?
  • Jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej?

One Response to “Rozmowa rekrutacyjna i Rozmowa o pracę – Cała Prawda Której nie Powie Tobie Żaden Head Hunter, Rekruter, ani Nawet Twój Szef – Darmowe szkolenie.”

Leave a Reply


− jeden = 6

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów