Formularz email


Szkolenie Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja – 4 klucze do najlepszych odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej

 

Rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi: Poznaj 4 klucze do najlepszych odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

 

„Gdybym tylko powiedział wtedy, to co trzeba było powiedzieć …”

 

Prowadzący: Przemysław Walter

Długość szkolenia: 4 h 1 min. 49 sek.

Wartość inwestycji: 99 zł.

Dostawa: Natychmiast! (szkolenie video dostępne online)

 

Szkolenie Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja - Zwycięskie Strategie dało mi zupełnie nowe, inne podejście od rozmowy kwalifikacyjnej i do przygotowania się do niej. W szczególności interesujące dla mnie było skanowanie oferty pracy przed rozmową oraz rozpoznawanie i wykorzystywania wzorców osobowości języka mojego rozmówcy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Aleksandra Janik

 

kup teraz

 

Szukasz pracy? Chcesz zmienić pracę? Dokonać ważnego zwrotu w karierze?

 

rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnejKażdego dnia, kiedy szukasz i pozostajesz bez pracy tracisz co najmniej 50,00 zł. Tylko w zeszłym tygodniu jeśli nadal poszukujesz pracy straciłeś co najmniej 350, 00 zł.

Widzisz. Czasami stracona okazja wywołuje w nas tylko irytację. Jeśli nie pomyślałeś dość szybko, aby zripostować gburowatemu sprzedawcy, taksówkarzowi czy osobie w kolejce, wtedy ucierpiało wyłącznie Twoje ego. Jeśli natomiast nie potrafiłeś znaleźć właściwych słów kiedy udzielałeś odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej i z tego powodu straciłeś szansę na nową pracę, ucierpiało znacznie więcej, niż tylko Twoje ego. Ucierpiały Twoje finanse, poczucie własnej wartości i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

 

Czy brzmi to dla Ciebie znajomo?

 

 • Wiesz że możesz wnieść pozytywny wkład w funkcjonowanie niejednej firmy, jednak kiedy siedzisz tam – naprzeciw rekrutera – i udzielasz odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej spinasz się, brak Ci pewności siebie i właściwej elastyczności, by w pełni zaprezentować swoje kompetencje.
 • Odbyłeś już kilka rozmów kwalifikacyjnych. Przeczytałeś nawet kilka poradników z cyklu: Rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi i wydawało Ci się, że całkiem dobrze wypadłeś. Jednak znów przyszła decyzja odmowna, a Ty zachodzisz w głowę dlaczego zatrudniono kogoś innego?
 • Jesteś sfrustrowany, ponieważ osoby z mniejszym doświadczeniem, gorszych kwalifikacjach od Ciebie łatwiej dostają prace, szybciej awansują i więcej zarabiają.

 

Jeśli TAK – mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość – jesteś we właściwym miejscu.

 

Czytasz ten tekst, ponieważ prawdopodobnie szukasz pracy, lub niebawem zaczniesz jej szukać. Być może dopiero rozpocząłeś poszukiwania lub od jakiegoś czasu rozglądasz się na rynku pracy.

Możliwe, że przeczytałeś kilka książek na temat poszukiwania pracy, odwiedziłeś znane serwisy rekrutacyjne i zapoznałeś się z zamieszczonymi tam poradami z cyklu Rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi. Jednak to, o czym chcę Tobie powiedzieć różni się od tego wszystkiego co mogłeś dotąd przeczytać lub dowiedzieć się z książek, poradników czy serwisów kariery.

Jeśli szukasz pracy, to z pewnością przeczuwasz już, że tuż pod Twoim nosem zachodzi jakiś subtelny proces, który decyduje o tym czy dostaniesz pracę czy nie i domyślasz się, że nie do końca złamałeś jego kod.

Masz rację. Ten proces to marketing i sprzedaż swoich kompetencji.

Marketing i sprzedaż to dziedziny przedsiębiorczości o których większość ludzi nie ma pojęcia, niezależnie czy są to studenci, absolwenci, inżynierowie, prawnicy, specjaliści HR, matki powracające na rynek pracy, zwolnieni dyrektorzy czy nawet handlowcy i specjaliści od marketingu.

Widzę to codziennie, rzesze świetnych fachowców szukają pracy. Ludzie którzy mogliby wnieść pozytywny wkład w rozwój niejednej firmy – są odrzucani, ponieważ nie złamali kodu.

Dla kogo?

 

Szkolenie Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja – 4 klucze do najlepszych odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej to oryginalny zapis warsztatu, który odbył się na specjalne zaproszenie doradców zawodowych Biura Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Szkolenie jest kierowane do osób które poważnie myślą o swojej zawodowej przyszłości, osób starających się o pracę w trakcie studiów lub zaraz po ich ukończeniu, osób pragnących dokonać ważnego zwrotu w swojej karierze, osób poważnie myślących o zmianie pracy i awansie na bardziej odpowiedzialne stanowisko. Jego celem jest poznanie i efektywne zaaplikowanie najskuteczniejszych zasad, strategii i technik marketingu i sprzedaży kompetencji na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

kup teraz

 

Czego nauczysz się w trakcie szkolenia:

 

Całość szkolenia składa się z 4 Modułów szkoleniowych odpowiadających 4 kluczom najlepszych odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Moduł I – 7 czynników skutecznej autoprezentacji:

 

rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnejMusisz wiedzieć, że istnieje 7 czynników skutecznej autoprezentacji. Decyzja które z czynników akcentować podczas odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej zależy od wcześniejszej wiedzy, doświadczenia i specjalizacji rekrutera.

W tym module:

 • Dowiesz się dlaczego pracodawcy zatrudniają pracowników? Czym naprawdę jest rozmowa kwalifikacyjna i jaki jest jej prawdziwy cel?
 • Zbudujesz ramy, dzięki którym spójnie, pewnie i konsekwentnie będziesz dążył do zbudowania takiej relacji z rekruterem, która da Wam obopólną korzyść;
 • Dowiesz się jak wykorzystywać zaawansowane pytania, aby zrobić błyskawiczną analizę potrzeb, potwierdzić lub zmodyfikować strategię odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, oraz umiejętnie utrwalać w rekruterze obraz w pełni kompetentnego pracownika;
 • Opanujesz absolutne podstawy skutecznego procesu autoprezentacji i udzielania najlepszych odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej począwszy od robienia dobrego pierwszego wrażenia, poprzez nadawanie odpowiednich ról rekruterowi po skuteczną autoprezentację opartą na wartościach, potrzebach i korzyściach pracodawcy;
 • Obojętnie czym się zajmujesz i kim jesteś, świat sprzedaży opiera się na pewnych formach wymiany wartości i zaspokajania określonych potrzeb. Nauczysz się jak rozpoznawać je na długo przed rozmową kwalifikacyjną i budować spójny przekaz, dzięki któremu przekonasz rekrutera, że pasujesz do wymogów stanowiska pracy;
 • Opanujesz Strategię S-T-A-R, która w połączeniu z cechami, zaletami, korzyściami, potrzebami, wartościami i zasadami stanowi klucz do najlepszych odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej w dowolnej firmie i na dowolne stanowisko pracy;
 • Proces selekcji to często kilka etapów na których rozmawiasz z różnymi osobami. Dowiesz się ile to za wiele. Czyli co, komu, kiedy i ile powiedzieć, aby Twoje odpowiedzi były w pełni zrozumiałe i profesjonalne w zależności od fazy procesu selekcji oraz stanowiska i doświadczenia rekrutera.

 

W trakcie szkolenia Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja - Zwycięskie Strategie dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy z psychologii człowieka i tego jak dużą rolę mają niuanse oraz jak skutecznie sprzedawać swoje kompetencje.

Wojciech Musiał

 

Moduł II – Osobowość Języka Rekrutera:

 

rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnejOsobowość Języka wpływa na sposób oceny, emocje, styl myślenia, przekonywania, motywacje, komunikacje i zachowania ludzi w środowisku pracy. Znajomość Osobowości Języka Rekrutera daje Ci konkretną mapę jakich odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej udzielać, aby zyskać jego uwagę, wpływać na jego emocje i pozytywną ocenę Twoich kompetencji.

W tym module:

 • Dowiesz się czym jest Osobowość Języka i jak wpływa na sposób oceny, emocje, styl myślenia, przekonywania, motywacje, komunikacje i zachowania rekrutera.
 • Nauczysz się jak rozpoznawać Osobowość Języka rekrutera na długo przed rozmową kwalifikacyjną.
 • Nauczysz się konstruować odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej z wykorzystaniem Osobowości Języka rekrutera, dzięki czemu, Twoja autoprezentacja będzie dla niego w pełni zrozumiała, kompletna i fachowa.

 

Dzięki szkoleniu Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja - Zwycięskie Strategie dowiedziałam się jak wiele czynników ma wpływ na przebieg rozmowy rekrutacyjnej. Tak naprawdę nie zdawałam sobie sprawy jak poprzez słowa można dowiedzieć się wielu rzeczy o osobie z którą prowadzimy zwykłą rozmowę. Wiem już teraz na co zwracać uwagę i na pewno wykorzystam to przy najbliższej okazji. Szkolenie przebiegało w miłej atmosferze i cieszę się, że w nim uczestniczyłam.

Pozdrawiam

Aleksandra Wiedemann

 

Moduł III – Strategia podejmowania decyzji:

 

rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnejBez względu na to czy kupujesz rano bułki w sklepie, nowe obranie w galerii, czy nowiuśki samochód z salonu stosujesz tą samą, nieświadomą strategię podejmowania decyzji. Jej znajomość wpływa na kolejność poszczególnych słów i argumentów, których musisz użyć, aby pomóc rekruterowi podjąć właściwą decyzję w oparciu o jego własną strategię podejmowania skutecznych decyzji.

W tym module:

 • Dowiesz się czym jest strategia podejmowania decyzji.
 • Nauczysz się jak rozpoznawać strategię podejmowania decyzji rekrutera w trakcie pierwszych sekund rozmowy kwalifikacyjnej.
 • Nauczysz się konstruować odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej z wykorzystaniem osobistej strategii podejmowania decyzji rekrutera. Wykorzystując strategię podejmowania decyzji rekrutera sprawiasz, że Twoje argumenty stają się dla niego znacznie bardziej wartościowe, wiarygodne i kompetentne.

 

Dzisiejsze szkolenie Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja - Zwycięskie Strategie utrwaliło kilka elementów o których już wcześniej słyszałem. Spora jednak część szkolenia była dla mnie kompletnie nowa, dlatego oceniam je bardzo pozytywnie i cieszę się, że będę mógł wykorzystywać poznane strategie sprzedaży kompetencji w przyszłości.

Tomasz Zgondek

 

Moduł IV – Komunikacja niewerbalna i psychogeografia:

 

Kiedy po raz pierwszy kogoś spotykasz zastają pobudzone miliony neuronów w Twoim mózgu. Mózg natychmiast się pobudza i przypisuje daną osobę do określonej kategorii: Jaka jest ta osoba? Czy to dobrze? Czy chcę z nią współpracować?

W całym tym procesie nic nie jest sprawiedliwe, polityczne, poprawne, rozsądne. Jest to po prostu błyskawiczna ocena i trwa zaledwie 4 sekundy. I to właśnie tyle, mniej więcej masz czasu, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie na rekruterze. Wrażenie, które chcesz czy nie – rzutować będzie na jego ocenę Twoich kompetencji w trakcie całej rozmowy kwalifikacyjnej. Nie możesz zrobić dobrego pierwszego wrażenia wyłącznie za pomocą słów.

Sukces Twojej komunikacji w 60% do 70% zależy od Twojego języka ciała. Mimo tego, język ciała i komunikacja niewerbalna jest wciąż źle rozumiany i źle interpretowany.

Czego się nauczysz?

 • doradztwo zawodowe, coaching kariery, szkolenia10 kluczy do prawidłowego podania ręki i wzbudzania sympatii i zaufania.
 • Raport: dowiesz się jak budować kontakt z każdym niezależnie od wieku, płci, charakteru, itd. – będziesz modelował innych, robił pacing, matching i mirroring raportu umożliwiający budowanie relacji w dowolnym kontekście.
 • Psychogeografia w komunikacji – to gdzie siadasz, automatycznie wpływa na emocje drugiej strony. Prawie zawsze masz wybór i możesz usiąść w trzech różnych miejscach. Jednak spośród tych miejsc tylko jedno pozytywnie wpłynie na emocje i poczucie komfortu rekrutera. Dowiedz się gdzie siadać, by schwycić niepodzielną uwagę rekrutera i skutecznie na niego wpływać i przekonać go, że pasujesz do wymogów stanowiska pracy.
 • Jak zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach innych ludzi. Badania pokazały, że Twoje sukcesy w relacjach z innymi, w karierze, a nawet w sądzie opierają się głównie na postrzeganej atrakcyjności fizycznej.
 • Dowiedz się jak wyglądać perfekcyjnie i przekonująco w relacjach biznesowych. Poznaj mało znane informacje na temat: ubioru, obrączek, paznokci, soczewek, wagi, zarostu, makijażu, zębów, długości włosów, butów, biżuterii etc. Każdy z tych elementów ma ogromne znaczenie i może pracować na Twój sukces!
 • Jak skutecznie używać swoich oczu, by wysłać właściwą wiadomość, w odpowiednim czasie i sprawić, że będziesz bardziej kompetentny udzielając poszczególnych odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej.
 • Co mówią ręce, jak rysują obrazy, przekazują informacje, wyrażają zainteresowanie lub inne emocje. Nauczysz się wszystkiego, co dotyczy używania języka ciała w kontekście gestykulacji i nauczysz się czytać reakcje innych, którzy rąk używają. Jeśli będziesz potrafił ich adekwatnie używać, Twój przekaz stanie się na tyle atrakcyjny i przekonujący, że ludzie najzwyczajniej w świecie zaczną Ci ufać i podążać za Tobą.
 • Co robić, a czego NIE, z twarzą, rękami i stopami! Nawet najdrobniejsza pomyłka wywołuje znaczną różnicę i może zdecydować czy dostaniesz pracę czy nie.

 

Pamiętaj! Rozmowa kwalifikacyjna to rytualny taniec o staranie opracowanym kroku, z którego najlepiej przygotowani wynoszą najcenniejsze nagrody. Naucz się tego kroku i zagwarantuj sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo i komfort na który z pewnością zasługujesz!

 

kup teraz

 

Szkolenie Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja – Zwycięskie Strategie w wersji online na żywo

 

Chcesz wziąć udział w szkoleniu na żywo?

Zaawansowane szkolenie Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja – Zwycięskie Strategie oferujemy również w wersji szkolenia online na żywo.

Szczegóły znajdziesz na stronie:

http://www.rozmowakwalifikacyjna.com.pl/rozmowa-kwalifikacyjna-szkolenie-online/

 Dowiedz się więcej jak łatwiej i szybciej dostać pracę!

 • Jak wybrać najlepszą firmę dla Siebie?
 • Jak skutecznie sprzedawać swoje kompetencje?
 • Jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej?

Leave a Reply


2 × = osiemnaście

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów