Formularz email


Nowa Seria Darmowych Szkoleń VIDEO oraz Darmowe Szkolenie online na Żywo: Rozmowa kwalifikacyjna & Autoprezentacja – 4 Klucze do Skutecznej Sprzedaży Swoich Kompetencji na Rozmowie kwalifikacyjnej.

To szkolenie jest dla wszystkich osób poszukujących pracy, które …

 • Są już zmęczone świadomością, że mogą wnieść pozytywny wkład w funkcjonowanie niejednej firmy, ponieważ są odrzucane po rozmowie kwalifikacyjnej;
 • Od dłuższego już czasu bezskutecznie poszukują lub chcą zmienić pracę;
 • Poszukują skutecznych technik i strategii jak właściwie sprzedać swoje kompetencje na rozmowie kwalifikacyjnej i dostać pracę;
 • Myślą poważnie o nowej pracy i GOTOWE PODJĄĆ ODPOWIEDNIE DZIAŁANIA.

Nowa Seria Darmowych Szkoleń VIDEO oraz Darmowe Szkolenie online na Żywo: Rozmowa kwalifikacyjna & Autoprezentacja – 4 Klucze do Skutecznej Sprzedaży Swoich Kompetencji na Rozmowie kwalifikacyjnej.

Darmowe szkolenia video oraz informacja nt. darmowego szkolenia online na żywo są już dostępne.

Zarejestruj się TERAZ!

Wczytywanie...Wczytywanie...


 

Szanowna osobo poszukująca pracy.

 

To już fakt. To co od lat przypuszczali naukowcy stało się dzisiaj faktem. Kiedy po raz pierwszy kogoś spotykasz zastają pobudzone miliony neuronów w Twoim mózgu. Mózg natychmiast się pobudza i przypisuje daną osobę do określonej kategorii: Jaka jest ta osoba? Czy to dobrze? Czy chcę z nią współpracować? W całym tym procesie nic nie jest sprawiedliwe, polityczne, poprawne, rozsądne. Jest to po prostu błyskawiczna ocena i trwa zaledwie 4 sekundy. I to właśnie tyle, mniej więcej masz czasu, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie na rekruterze. Wrażenie, które chcesz czy nie – rzutować będzie na jego ocenę Twoich kompetencji w trakcie całej rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy wiesz, czym naprawdę jest rozmowa kwalifikacyjna? Czy wiesz co naprawdę jest istotne w jej trakcie? Czy wiesz od czego jeszcze oprócz pierwszych 4 sekund zależy pozytywna ocena Twoich kompetencji przez rekrutera?

Jeśli i Ty chcesz uzyskać praktyczne wskazówki i gotowe odpowiedzi na te i inne pytania jak dobrze sprzedać swoje kompetencje na rozmowie kwalifikacyjnej czuj się zaproszony jako nasz wyjątkowy gość na darmowe szkolenie online na żywo: Rozmowa kwalifikacyjna & Autoprezentacja – 4 Klucze do Skutecznej Sprzedaży Swoich Kompetencji na Rozmowie kwalifikacyjnej, które odbędzie się już 28.04.2011 r w godzinach 20.00 – 21.00.

Podczas tego szkolenia online na żywo, odkryjemy najważniejsze informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej i zasady skutecznej autoprezentacji.

Kiedy skończymy szkolenie, będziesz trzymał w ręku 4 klucze do skutecznej autoprezentacji w dowolnej firmie i na dowolne stanowisko pracy. Bo musisz wiedzieć, że każda Twoja odpowiedź, musi być dopasowana do konkretnej firmy, stanowiska pracy i rekrutera. Ignorowanie tego faktu, to jeden z głównych powodów dlaczego tak wielu świetnych fachowców, wciąż bezskutecznie poszukuje dzisiaj pracy.

Aby otrzymać całą serię Nowych szkoleń video oraz wziąć udział w darmowym szkoleniu online na żywo: Rozmowa kwalifikacyjna & Autoprezentacja – 4 Klucze do Skutecznej Sprzedaży Swoich Kompetencji na Rozmowie kwalifikacyjnej wypełnij poniższy formularz.

 

Wczytywanie...Wczytywanie...


 

Jeśli znasz kogokolwiek, kto poszukuje dzisiaj pracy i chce dowiedzieć się jak skutecznie sprzedać swoje kompetencje na rozmowie kwalifikacyjnej, to przekaż mu proszę informacje o tym darmowym szkoleniu.Dowiedz się więcej jak łatwiej i szybciej dostać pracę!

 • Jak wybrać najlepszą firmę dla Siebie?
 • Jak skutecznie sprzedawać swoje kompetencje?
 • Jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej?

2 Responses to “Nowa Seria Darmowych Szkoleń VIDEO oraz Darmowe Szkolenie online na Żywo: Rozmowa kwalifikacyjna & Autoprezentacja – 4 Klucze do Skutecznej Sprzedaży Swoich Kompetencji na Rozmowie kwalifikacyjnej.”

 • Stankiewicz:
  18 kwietnia 2011 o 21:30

  Cieszę się i czekam na kolejne szkolenie . Miałam już okazje uczestniczyć w jednym z Twoich szkoleń, które były ciekawe i inspirujące. Myślę, ze to również takie będzie!
  Pozdrawiam serdecznie
  Aleksandra

  • pwalter:
   19 kwietnia 2011 o 08:41

   Dziękuję Olu za opinie. Cieszę się z Twojej obecności i zapewniam, że to szkolenie będzie równie inspirujące jak każde poprzednie:)

Leave a Reply


9 + cztery =

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów