Formularz email


Rozmowa Kwalifikacyjna i Autoprezentacja – 4 Klucze do Najlepszych Odpowiedzi na Trudne Pytania Zadawane Podczas Rozmowy Kwalifikacyjnej.

Rozmowa kwalifikacyjna – 4 klucze do najlepszych odpowiedzi na trudne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Witaj:)

Ludzie często pytają mnie: jakie są najlepsze odpowiedzi na trudne pytania zadawane podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Najlepsze odpowiedzi na pytania nawet te trudne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, to odpowiedzi zawsze zindywidualizowane, które opierają się na 4 kluczach skutecznej autoprezentacji.

Klucz 1

7 czynników skutecznej prezentacji

Cechy, Zalety, Korzyści, Wartości, Zasady dla wartości, Potrzeby, Zasady dla potrzeb.

Zasada działania:

Decyzja które z  czynników (cechy, zalety czy korzyści) musisz akcentować w odpowiedzi na trudne pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej zależy od wcześniejszej wiedzy, doświadczenia i specjalizacji rekrutera na oferowanym stanowisku pracy.

Klucz 2

„Osobowość języka” rekrutera

Zasada działania:

Osobowość języka rekrutetra wpływa na dobór słów, których używasz w odpowiedzi na trudne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, aby zyskać uwagę rekrutera, wpływać na jego emocje i pozytywną ocenę Twoich odpowiedzi.

Klucz 3

Strategia podejmowania decyzji rekrutera 

Zasada działania: 

Strategia podejmowania decyzji rekrutera wpływa na kolejność poszczególnych słów i argumnetów, których używasz w odpowiedzi na trudne pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej, aby pomóc rekruterowi podjąć właściwą decyzję w oparciu o jego własną strategię podejmowania skutecznych decyzji.

Klucz 4

Mowa ciała i Psychogeografia 

Zasada działania:

Umiejętne wykorzystywanie mowy ciała służy do wzmacniania, akcentowania i uwiarygodniania Twoich odpowiedzi na trudne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, a umiejętne wykorzystywanie psychogeografii służy prawidłowemu zarządzaniu dostępną przestrzenią, by skutecznie wpływać na emocje i komfort rozmowy w oczach rekrutera.

Od klucza nr 1 zależy czy Twoje odpowiedzi na pytania nawet trudne pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej powinny skupiać się bardziej na cechach, zaletach czy oferowanych przez Ciebie korzyściach.

Od klucza nr 2 zależy jakich konkretnie słów powinieneś używać prezentując, swoje cechy, zalety czy oferowane korzyści, aby rekruter skupił uwagę na Twoich słowach, czuł się komfortowo rozmawiając z Tobą i pozytywnie ocenił Twoje odpowiedzi na trudne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej.

Od klucza nr 3 zależy w jakiej kolejności musisz użyć poszczególnych słów i argumentów, w odpoweidzi na trudne pytania, aby pomóc rekruterowi podjąć właściwą decyzję w oparciu o jego własną strategię podejmowania skutecznych decyzji.

 Umiejętne wykorzystanie klucza nr 4 służy wzmacnianiu, akcentowaniu i uwiarygodnianiu Twoich odpowiedzi na trudne pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a umiejętne wykorzystywanie psychogeografii pozwala Tobie prawidłowo zarządzać dostępną przestrzenią, by skutecznie wpływać na emocje i komfort rozmowy w oczach rekrutera.

 Więcej na temat najskuteczniejszych odpowiedzi na trudne nawet pytania na rozmowie kwalifikacyjnej znajdziesz w specjalnym, darmowym Raporcie Specjalnym dostępnym tutaj >> 

Pobierz Raport Specjalny teraz, zanim stanie się niedostępny.

Jeśli uważasz, że również Twoi przyjaciele lub znajomi powinni zapoznać się z Rozmowa kwalifikacyjna – 4 klucze do najlepszych odpowiedzi na trudne pytania na rozmowie kwalifikaycjnej to pomóż nam do nich dotrzeć. Możesz pomóc nam wykorzystując, któryś z poniższych narzędzi, by przekazać tą informację dalej.

Pozdrawiam,

Przemysław Walter



Dowiedz się więcej jak łatwiej i szybciej dostać pracę!

  • Jak wybrać najlepszą firmę dla Siebie?
  • Jak skutecznie sprzedawać swoje kompetencje?
  • Jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej?

Leave a Reply






− jeden = 6

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów