Formularz email


Nasza Firma

 

Nasza Wizja

Jesteśmy oddani idei tworzenia świata w którym każdy człowiek i organizacja potrafi odkrywać potrzebne zasoby i wykorzystywać je w pełni każdego dnia dla dobra swojego i innych ludzi.

Nasza Misja

Jesteśmy specjalną, wysoce zintegrowaną grupą ekspertów, pomagających ludziom i organizacjom wznosić ich życie i biznes na wyższy poziom. Jesteśmy liderem dostarczającym najskuteczniejsze programy szkoleniowe, coaching, publikacje, szkolenia video, webinary i prezentacje na żywo. Jesteśmy pierwszym źródłem zaawansowanych narzędzi, strategii i technik umożliwiających skuteczne zarządzanie karierą i zasobami ludzkimi. Pomagamy ludziom i organizacjom odkrywać zasoby o których już dawno zapomnieli, że o nich nie pamiętają i uczymy w jaki sposób skutecznie wykorzystywać je w pełni każdego dnia dla dobra swojego i innych ludzi.

Nasze Wartości

Etyka

Jesteśmy odpowiedzialni wobec naszych Klientów, Pracowników i Partnerów firmy, wobec Środowiska w którym żyjemy i wobec Społeczeństwa, któremu służymy. Podejmując się realizacji dowolnego projektu, zadania lub usługi przestrzegamy zawsze najwyższych standardów moralnych, zawodowych, prawnych i etycznych.

Człowiek

W centrum podejmowanych przez nas działań zawsze znajduje się człowiek. Pomagamy ludziom i organizacjom odkrywać zasoby o których już dawno zapomnieli, że o nich nie pamiętają i uczymy w jaki sposób skutecznie wykorzystywać je, by odnosić sukcesy teraz i w przyszłości.

Rozwój

Nasza praca to nasza pasja dlatego nieustannie rozwijamy się i podnosimy swoje standardy co pozwala nam dostarczać klientom najlepszych, najskuteczniejszych i najbardziej zaawansowanych narzędzi, strategii i technik niż ktokolwiek inny może zaoferować.

Sukces

Sukces naszego przedsięwzięcia zależy od zachowania w duchu i realizowania przez nas naszej misji i naszych wartości. Osiąganie sukcesów umożliwia nam rozszerzanie naszej działalności i niesienie pomocy i dawanie wsparcia wszystkim, którzy tego potrzebują.

Nasze Marki:

Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników – to zespół ekspertów w zakresie skutecznej oceny kompetencji pracowników oraz diagnozowania potencjału pracowniczego. Oferujemy najbardziej zaawansowane szkolenia z rekrutacji i selekcji pracowników, w tym diagnozowania i zarządzania talentami w organizacji.

Instytut Coachingu i Mentoringu – to jedna z najstarszych szkół coachingu w Polsce oferująca zaawansowane szkolenia Life Coachingu, Career Coachingu, Executive Coachingu i Team Coachingu.

Rozmowa kwalifikacyjna – Zwycięskie Strategie – to zespół ekspertów, doradców i coachów kariery dostarczających najskuteczniejsze strategie, metody i technik poszukiwania i zdobywania nowej pracy.

FENIKSKariery – to ekskluzywna społeczność, w ramach której doświadczamy, rozwijamy się i dzielimy się najskuteczniejszymi praktykami zarządzania kadrami i karierą zawodową.

Przemysław Walter.tv – to Pierwsza w Polsce biznesowa telewizja szkoleniowa online umożliwiająca komfortowy dostęp do najnowszej wiedzy w formie kursów i szkoleń online.

Telewizja oferuje wygodną naukę przez Internet na najwyższym poziomie gdziekolwiek się znajdujesz.

W ramach Telewizji szkoleniowej masz dostęp do najskuteczniejszych strategii, metod i technik zarządzania kadrami i własną karierą, wykorzystywanych przez Czołowych Dyrektorów, Managerów i Specjalistów na świecie.

Rada Programowa:

Przemysław Walter

Przemysław WalterPrzemysław Walter:

 • Międzynarodowy, Certyfikowany Coach
 • Ojciec Tele – Coachingu w Polsce
 • Międzynarodowy, Certyfikowany Trener Zarządzania
 • Międzynarodowy, Certyfikowany Konsultant Zarządzania
 • Wykładowca na studiach podyplomowych
 • Dyplomowany specjalista Zarządzania Zasobami Ludzkimi
 • Prawnik
 • Certyfikowany Master of art of NLP
 • Filantrop

Przemysław Walter – Międzynarodowy Coach, Trener i Konsultant Zarządzania.

Wybitny praktyk który przeprowadził już blisko 500 h indywidualnych sesji Coachingu. Do tego ma na swoim koncie ponad 5000 godzin spędzonych w Sali szkoleniowej jako trener. W swojej karierze doradzał i szkolił managerów z 6 krajów.

Od 2003 roku współpracuje z Katedrą Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych.

Wśród jego klientów są największe polskie i międzynarodowe marki takie jak:

IKEA Hanim S.A., KGHM Polska Miedź S.A., Colgate-Palmolive Sp. z o.o., Polkomtel S.A., Polomarket Sp. z o.o., PMPoland S.A., Ruukki Polska Sp z o.o., Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o., Volvo Polska Sp. z o. o., Faurecja Wałbrzych Sp. z o.o., 3M Poland Sp. z o.o., Wrigley Poland Sp. z o.o.

Jako popularny trener i coach, Przemek podzielił się swoimi zaawansowanymi programami, modelami, narzędziami i technikami z setkami indywidualnych osób, podczas prywatnych sesji, webinarów i szkoleń stacjonarnych.

Przemysław Walter kieruje jedną z najstarszych szkół Coachingu w Polsce i jest twórcą zaawansowanych programów szkoleniowych z Coachingu w których wzięło już udział blisko 400 osób.

Jako jeden z najlepszych trenerów i coachów w Polsce sprawił, że jego autentyczne, zaawansowane i wesołe szkolenia stały się już legendarne.

Jego najbardziej popularne Programy Szkoleniowe to:

People Talent Strength – Pierwsze w Polsce zaawansowane szkolenie dla Dyrektorów, Managerów i Specjalistów jak skutecznie diagnozować talenty pracowników w czasie krótszym niż 1 h bez koniczności używania jakichkolwiek testów czy kwestionariuszy.Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników – Pierwsze w Polsce tak zaawansowane i kompletne szkolenie ujawniające zasady, strategie i techniki doboru kadr wykorzystywane przez najwybitniejszych managerów i specjalistów na świecie.

Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Zwycięskie Strategie – Pierwsze w Polsce zaawansowane szkolenie autoprezentacji, które uczy 4 kluczy doskonałej autoprezentacji umożliwiającej skuteczną sprzedaż swoich kompetencji na rozmowie kwalifikacyjnej.

THE 4-W Strategy – Pierwsze w historii szkolenie uczące zaawansowanych strategii i technik jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.

Publikowane przez Przemka artykuły, biuletyny i szkolenia video, inspirują blisko 10 000 osób które co miesiąc, odwiedzają prowadzone przez niego strony:

http://www.RozmowaKwalifikacyjna.com.pl oraz http://www.MetaRekrutacjaiSelekcja.pl

Jeśli chcesz obejrzeć Przemka darmowe szkolenia video kliknij tutaj >>

Jeśli chcesz pozostać z Przemkiem w kontakcie znajdź go na Facebooku, Twitterze i Blipie.

 

dr Adam Suchodolski

dr Adam Suchodolski:

 • Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,
 • Współorganizator 2 studiów podyplomowych z Zarządzania Kadrami,
 • Wykładowca Międzynarodowej wersji studiów MBA,
 • Kierownik dedykowanych studiów podyplomowych dla KGHM S.A.,
 • Organizator i wykonawca 16 dużych projektów doradczych dla biznesu,
 • Laureat nagród MEN oraz PAN za najlepsze podręczniki z dziedziny Zarządzania kadrami.

dr ADAM SUCHODOLSKI – Dyrektor ds. Programów doradczych i szkoleniowych, adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Osoba o bardzo bogatym doświadczeniu dydaktycznym (przeprowadzenie kilku tysięcy godzin szkoleniowych dla różnych instytucji szkoleniowych, doradczych oraz biznesowych z zakresu zarządzania kadrami) i organizatorskim (współorganizator dwóch studiów podyplomowych, działalności biur karier i licznych programów szkoleniowych realizowanych bezpośrednio w organizacjach biznesowych).

Prowadzi zajęcia na międzynarodowej wersji studiów typu Master of Business Administration (MBA) przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Dodatkowo współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania i Marketingu we Wrocławiu, Politechniką Wrocławską oraz Szkołą Biznesu przy Politechnice Krakowskiej.

Współorganizator i kierownik dedykowanych Studiów Podyplomowych: „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w KGHM Polska Miedź S.A.”

Organizator i wykonawca 16 dużych projektów doradczych z zakresu zarządzania kadrami.

Współpracował z takimi firmami jak: Bank Zachodni S.A., Polmot S.A., Elektrociepłownia Toruń, Wytwórnia Pomp Hydraulicznych we Wrocławiu, ZPO „Odra” S.A., Board Longyear S.A., „Schöller” Sp. z o.o, POLOmarket Sp. z o.o. i z wieloma innymi.

Jako ekspert uczestniczył w 5 projektach badawczo – szkoleniowo – doradczych finansowanych ze środków Unii Europejskiej w tym m.in. w projekcie badawczym pt. „European Gate to Career” w ramach programu Leonardo da Vinci (2004 – 2005) oraz w badaniach KBN pn. „Zarządzanie kadrą menedżerską w organizacjach międzynarodowych w Polsce” oznaczonych jako 1 H02D 035 27 (2004 – 2006).

Autor lub współautor około 30 publikacji naukowych i popularnonaukowych.

Dwukrotnie nagrodzony nagrodami Ministra Edukacji Narodowej i Polskiej Akademii Nauk za współautorstwo najlepszych podręczników z dziedziny zarządzania kadrami.

One Response to “Nasza Firma”

 • Dagmara:
  17 kwietnia 2011 o 12:41

  Aż chciało by się rzec – proszę o następny wpis!

Leave a Reply


dziewięć − 6 =

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów