Formularz email


4 Kroki Jak Wybrać Najlepszą Firmę i Najlepszą Pracę i Zagwarantować Sobie Bezpieczeństwo, Najwyższe Możliwe Zarobki oraz Przewidywalnie Trwały Sukces Zawodowy Teraz i w Przyszłości – cz. I

W Polsce obecnie jest blisko 3 800 000 firm – to 3 800 000 Twoich potencjalnych pracodawców.

Badania pokazuję, że aż 80% pracowników pracuje dzisiaj w niewłaściwej firmie i na niewłaściwych stanowiskach pracy. Pracując w niewłaściwej firmie lub wykonując niewłaściwą pracę tracisz swoje pieniądze (nawet 340 000 zł rocznie), tracisz swój czas i tracisz szanse na zyskanie bezpieczeństwa, komfortu i wpływu na który z pewnością zasługujesz.

Wyobraź sobie, że wiesz która firma i która praca to najlepsza firma i najlepsza praca dla Ciebie i dołączasz do grona JEDNOPROCENTOWCÓW i podobnie jak oni gwarantujesz sobie największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie.

Obejrzyj to specjalne szkolenie video i dowiedz się jak wybrać najlepszą firmę i najlepszą pracę dla Ciebie.

Dlaczego powtarzam WSZYSTKIM, że MUSISZ zacząć stosować tą strategię NATYCHMIAST?

Obejrzyj to szkolenie i zostaw nam swój komentarz. (Strategia ta, to najszybsza droga, by zagwarantować sobie bezpieczeństwo, najwyższe zarobki oraz największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie).

Jeśli znasz kogoś kto potrzebuje wiedzy jak wybrać najlepszą firmę i najlepszą pracę dla siebie to prześlij do niego informację o tym szkoleniu wykorzystując poniższe narzędzia.

Pozdrawiam serdecznie,

Przemek

Przemysław Walter

Twórca THE 4-W Strategy

Założyciel Społeczności FENIKSKariery

http://www.FENIKSKariery.Streemo.pl

P.S. Jeśli masz jakieś pytania prześlij je do nas mailem – na wszystkie odpowiem osobiście.Dowiedz się więcej jak łatwiej i szybciej dostać pracę!

 • Jak wybrać najlepszą firmę dla Siebie?
 • Jak skutecznie sprzedawać swoje kompetencje?
 • Jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej?

20 Responses to “4 Kroki Jak Wybrać Najlepszą Firmę i Najlepszą Pracę i Zagwarantować Sobie Bezpieczeństwo, Najwyższe Możliwe Zarobki oraz Przewidywalnie Trwały Sukces Zawodowy Teraz i w Przyszłości – cz. I”

 • Daria:
  10 maja 2011 o 09:06

  Interesujący materiał. Czekam na dalszą część:)

 • Michał:
  10 maja 2011 o 09:24

  Wszystko piękni brzmi. Gdybym się narodził drugi raz to może… Ale co zrobić, gdy już skończyłem studia – które średnio lubiłem, i z trudem zdobyłem pracę – której też nie lubię. Pan już w czasie studiów wiedział dokładnie czego chce. Ja z kolei (zapewne podobnie do 80% ludności) wciąż tego nie wiem, a w czasie studiów odkryłem w sobie zainteresowania typowo humanistyczne, które nie są mi w stanie zapewnić bytu…
  No dobrze to ponarzekałem – co nie zmienia faktu że szkolenie bardzo fajne.

  Pozdrawiam

  • pwalter:
   10 maja 2011 o 11:07

   Witaj Michale. Zakładam, że jesteś przed trzydziestką lub troszkę po zatem do emerytury pozostało Tobie jakiej 35 lat prawda? Dzisiaj z tego co piszesz odkryłeś w sobie zainteresowania humanistyczne. Zadaj sobie pytanie czy znasz osoby, które mają podobne zainteresowania i są w stanie zapewnić sobie byt? Jeśli tak, to znaczy, że Ty też będziesz mógł. O ile będziesz stanie dostarczyć coś, czym ludzie/firmy są zainteresowani, czego potrzebują i co Ty im możesz dać.

 • Piotr:
  10 maja 2011 o 09:29

  Jakie są 3 kolejne kroki tej strategii?

 • Marcin:
  10 maja 2011 o 09:54

  Bardzo ciekawy materiał. Jestem zainteresowany dalszą częścią

 • Ada:
  10 maja 2011 o 10:23

  Jak odkryć to czego nie lubię robić? Kiedyś się nad tym zastanawiałam, ale nie wiem?

  • pwalter:
   10 maja 2011 o 12:32

   W pierwszym kroku strategii chodzi o to, aby odkryć to czego nie lubisz robić. Pod tym pojęciem kryją się Twoje “anty-pasje” oraz te z 48 talentów, które nie posiadasz w preferencjach w związku z tym nie będzie naturalnie przejawiać zachowań na które one wpływają.

 • Dagmara:
  10 maja 2011 o 10:57

  Jak zwykle ciekawie i inspirująco. Jestem ciekawa dalszych kroków.

 • Monika:
  10 maja 2011 o 11:40

  hmm, warto się zastanowić. Ja już wiem czego nie lubię, czekam na kolejne pytania.

  • pwalter:
   10 maja 2011 o 13:28

   To świetnie Moniko – GRATULUJĘ:)

 • Mikołaj:
  10 maja 2011 o 13:30

  Myślę, że tego typu wiedzę powinno się przekazywać już co najmniej w liceum. Wtedy tak wielu absolwentów nie musiałoby pozostawać bez pracy. Ciekawe szkolenie.

 • Daniel:
  10 maja 2011 o 14:15

  Jak można dowiedzieć się czy jest się jednoprocentowcem?

 • Ewa:
  10 maja 2011 o 14:20

  Bardzo interesujący temat, dotykający rzeczywiście ogromnej liczby ludzi. A zmienić, czy dopasować pracę lub aktywność do swoich preferencji zawsze, w każdym wieku można. Wystarczy wziąć odpowiedzialność za swoje życie, planować je, a jest duża szansa, że dojdzie się do swojego celu, a jeśli nie, to chociaż zrealizuje się go w jakimś procencie – co i tak będzie lepszym wynikiem niż stanie w miejscu. Głównym problemem ludzi jest brak informacji oraz nieumiejętność poszukiwania jej, narzucone schematy myślowe w wyniku wychowania czy socjalizacji, przebywanie w środowisku, które narzuca określony sposób myślenia, czy postępowania, niska samoocena, brak wiary we własne możliwości, brak poczucia sprawstwa, czyli wpływu na własne życie. Niechęć do ryzyka (jest to subiektywne pojęcie), niechęć do inwestowania we własny rozwój, czekanie na gwiazdkę z nieba, brak cierpliwości do czekania na odroczoną gratyfikację. Generalnie stosowanie w życiu maksymy “Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu”. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastko. I aby coś w życiu mieć, czy zmienić swoje życie, trzeba wyjść ze swej strefy komfortu i “zaryzykować”. Życzę wszystkim odwagi, wsłuchania się w siebie i realizowania się w życiu. Z niecierpliwością też czekam na kolejną część kursu, bardzo prawdziwe, mądre i pomocne. Pozdrawiam

 • Piotr:
  11 maja 2011 o 06:51

  Zgadzam się Ewą. Tylko skąd wziąć potrzebne informacje? Skoro w szkole uczą nas tylko teorii?

 • Wiktoria:
  11 maja 2011 o 07:01

  Jestem w szoku jak wiele osób pracuje dzisiaj w niewłaściwych firmach lub wykonuje niewłaściwą pracę. Nie zdawałam sobie z tego sprawy. Co zrobić, aby nie popełnić błędu przy wyborze firmy?

 • Radek:
  11 maja 2011 o 12:53

  A co zrobić, jeśli się ma pasje, skończyło się kierunkowe studia, ma się pracy w branży dużo poniżej wykształcenia i zdolności.W wąskiej lotniczej branży gdzie rządzą partie polityczne – od kierowników działów w górę? Pomijając, że pasja lotnicza to ostania rzecz jaką ci ludzie mają.Większość firm lotniczych to państwowe.

  • pwalter:
   11 maja 2011 o 14:27

   Radku nie wiem co jest dla Ciebie najważniejsze obecnie w pracy: awans, bardziej twórcza praca? Myślę, że bez względu na branżę, każdemu – nawet partyjnemu działaczowi w jakimś sensie zależy na rozwoju firmy. Zadaj sobie pytanie w jaki sposób mogę podnieść wartość firmy na rynku i w jaki sposób mogę pokazać to szefowi firmy? Myślę, że jeśli masz doskonały i realny pomysł jak podnieść wartość firmy na rynku to zostaniesz zauważony przez kierownictwo firmy. Jeśli nie – to jak powiedział kiedyś Donald Trump: Czasami jedyna droga w górę wiedzie przez drzwi wyjściowe.

 • Ewa:
  11 maja 2011 o 13:15

  Skąd wziąć potrzebne informacje? Jeśli chcemy zdobyć coś innego, czego jeszcze nie mieliśmy, bądź nie mamy – trzeba uzbroić się w cierpliwość oraz zainwestować przede wszystkim czas, a także pieniądze. Ktoś może powiedzieć, że nie ma czasu. Akurat takim samym czasem dysponują wszyscy ludzie – doba ma 24h i tylko od Ciebie zależy jak nim rozdysponujesz – jest to tzw. zarządzanie czasem. Np. ucząc się codziennie dwóch nowych słówek z niemieckiego (przypuśćmy poświęcasz na to 5 min.) – po miesiącu znasz ich 60, po roku 720. 5 minut systematycznego robienia czegoś, jest lepsze niż nie robienie niczego.
  Informacje możemy czerpać z internetu, rozmawiając z innymi ludźmi, biorąc udział w rozmaitych kursach, szkoleniach, a przede wszystkim korzystając z usług profesjonalistów-doradców, którzy zaoszczędzą nam czas i pieniądze. Tak! Pieniądze, gdyż to co zainwestujesz na dokształcanie, na poradnictwo, zwróci Ci się wielokrotnie. Bez zainwestowania czasu, pieniędzy niemożliwe jest zbieranie profitów. Jak możesz oczekiwać na truskawki w swoim ogródku, jeśli nic nie zrobiłeś w tym kierunku, aby wyrosły? Jeśli nie zapiszesz dziecka na kurs pływania, nie zapłacisz za ten kurs, nie poświęcisz czasu, aby wozić tam Twoje dziecko, szaleństwem byłoby oczekiwać, że będzie potrafiło pływać. Najważniejsze jest otwarcie się na informacje, porzucanie starych schematów myślowych i zrobienie tego, czego się do tej pory nie robiło.

  • pwalter:
   11 maja 2011 o 14:21

   Bardzo pięknie i mądrze Ewo napisałaś.

 • Paweł:
  21 czerwca 2011 o 09:21

  Niezły link…

  Ciekawy post, dziękuję za pracę….

Leave a Reply


sześć − = 5

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów