Formularz email


Mastery University – Zaawansowane kursy online

 

Najwygodniejsza nauka na najwyższym poziomie w zaciszu Twojego domu czy gabinetu.

Mastery University to niezwykle osobisty, program rozwoju zaprojektowany, aby dać Tobie najwyższy poziomszkolenia online, kursy online, webinary umiejętności, potrzebnych do osiągania celów zarówno osobistych jak i zawodowych. Zaawansowane webinary, kursy online, szkolenia online, wiedza, umiejętności, technologie, mechanizmy, narzędzia, strategie, techniki, odpowiedzi na pytania, które sam zadajesz – to w skrócie pierwszy w Polsce Uniwersytet Mistrzów, dający możliwość najwygodniejszej nauki na najwyższym poziomie w zaciszu Twojego domu czy gabinetu.

 

Sprawdź najbliższe kursy online i wznieś swoje życie na wyższy poziom!

 

Kalendarz kursów online

THE 4-W Strategy
Termin: 03-04.10.2015 r.
Dowiedz się więcej >>
Praktyk THE 4-W Strategy – Certyfikowane Szkolenie dla Nowej Generacji Expertów: Liderów, Doradców i Coachów Kariery.

Szkolenia z THE 4-W Strategy, to najbardziej zaawansowane narzędziowo szkolenia i kurs doradcy zawodowego dla Nowej Generacji Expertów: Liderów, Doradców zawodowych i Coachów kariery przygotowujące do profesjonalnego wsparcia klientów w procesie zdobywania pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Z tych właśnie powodów coraz większa liczba organizacji i instytucji rynku pracy, decyduje się przeszkolić z THE 4-W Strategy wszystkich swoich doradców zawodowych, pośredników pracy i coachów kariery.

Zostaniesz gruntowanie wyszkolony na bardzo skutecznego doradcę i coacha kariery, który będzie potrafił przeprowadzać klientów przez fascynującą procesowo i bogatą merytorycznie, strategię poszukiwania i zdobywania pracy bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.

Cały cykl szkoleń z THE 4-W Strategy pozwala nie tylko zostać profesjonalnym doradą zawodowym i coachem kariery, zdobyć konkretną wiedzę, narzędzia i techniki, pozwala także przejść wyjątkową transformację osobistą i zawodową na poziomie świadomym i podświadomym.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej teraz!

 

Leave a Reply


8 × pięć =

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów