Formularz email


Jak wybrać najlepszą firmę i zagwarantować sobie największe możliwe zarobki, awans i wpływ w najdłuższym możliwym czasie?

 

Fakt # 1: W Polsce aktualnie jest 3,8 000 000 firm – to blisko 4 miliony Twoich potencjalnych pracodawców.

Fakt # 2: Z badań Instytutu Gallupa wynika, że aż 80% pracowników nie ma możliwości wykorzystywania w pracy swoich mocnych stron – mówiąc wprost aż 80% pracowników pracuje dzisiaj w niewłaściwych firmach lub na niewłaściwych stanowiskach pracy.

Fakt # 3: Tylko 1% pracowników wykorzystuje dzisiaj strategię gwarantującą przewidywalnie trwały sukces zawodowy.

 

W obliczu przedstawionych faktów odpowiedź na pytanie: Która firma to najlepsza firma dla Ciebie? – czyli taka, w której osiągniesz największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym  staje się dzisiaj krytyczna.

 

Szkolenie online: Jak wybrać najlepszą firmę i  zagwarantować sobie największe możliwe zarobki, awans i wpływ w najdłuższym możliwym czasie? jest zapisem warsztatu, który odbył się 19 stycznia 2011 o godz. 17.00 na Politechnice Wrocławskiej.

 

Szkolenie to po raz pierwszy w Polsce ujawnia sekret i pierwszy element słynnej strategii 4-W umożliwiającej zdobycie pracy bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich ambitnych osób które:

 • Mają dość braku poczucia bezpieczeństwa i zamartwiania się o swoją zawodową przyszłość.
 • Szukają drogowskazu w jakiej firmie rozpocząć lub kontynuować swoją dalszą karierę zawodową.
 • Pragną dowiedzieć się jak odkryć swój pełen potencjał i jak wykorzystywać go, by szybciej awansować i więcej zarabiać.
 • Chcą zyskać pewność w jakiej firmie i pracy zagwarantują sobie największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie.

 

kup teraz

Uczestnicząc w szkoleniu:

 1. Uświadomisz sobie jakie najważniejsze czynniki decydują o Twoich długofalowych sukcesach, osiągnięciach i awansach w każdej firmie i na każdym stanowisku pracy.
 2. Dowiesz się dlaczego 80% pracowników pracuje dzisiaj w niewłaściwych firmach i na niewłaściwych stanowiskach pracy.
 3. Poznasz krytyczny błąd, stanowiący podstawę wszystkich błędnych decyzji dotyczących wyboru studiów, firmy, stanowiska pracy czy kierunków dalszego kształcenia, awansu i rozwoju.
 4. Poznasz 5 czynników wyboru Najlepszej firmy dla Ciebie;
 5. Dowiesz się czym są Talenty i jak wpływają na Twój styl myślenia; na to, na co zwracasz uwagę, na Twoje emocje, Twój styl przekonywania, Twoją motywację, komunikację i Twoje zachowanie w środowisku pracy.
 6. Dowiesz się jak odkryć swoje mocne i słabe strony.
 7. Poznasz 4-stopniową Strategię wyboru najlepszej firmy dla Ciebie.

i wiele, wiele, więcej!

 

kup teraz

80% pracowników pracuje dzisiaj w niewłaściwych firmach tracąc swoje pieniądze, czas i szanse na zagwarantowanie sobie poczucia komfortu i wpływu na które z pewnością zasługują.

 

Obejrzyj to szkolenie i dołącz do JEDNOPROCENTOWCÓW – osób, które każdego dnia dzięki właściwym wyborom, konsekwencji i wytrwałości gwarantują sobie największy możliwy wpływ w najdłuższy możliwym czasie.

 

kup terazDowiedz się więcej jak łatwiej i szybciej dostać pracę!

 • Jak wybrać najlepszą firmę dla Siebie?
 • Jak skutecznie sprzedawać swoje kompetencje?
 • Jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej?

7 Responses to “Jak wybrać najlepszą firmę i zagwarantować sobie największe możliwe zarobki, awans i wpływ w najdłuższym możliwym czasie?”

 • Wojtek Sołtys:
  21 stycznia 2011 o 08:18

  Którędy prosto??? Myślę że dzięki temu pytaniu zrozumiem jak powinna
  wyglądać moja kariera i przyszłość, jednak będę potrzebował Państwa
  pomocy aby mieć pewność ze idę dobrą drogą. Wykład mnie zainteresował
  poprzez to, że dał mi wiele do myślenia, spowodował że jestem
  teraz bardzo ciekawy do jakiej kultury organizacyjnej pasuję? Teraz wiem
  iż najważniejsze jest trafienie na odpowiednie stanowisko, abym ja i
  kierownictwo firmy było zadowolone.
  Myślę że wspólnie zapłacimy z góry za mój sukces:)

 • Tomasz Jacyno:
  21 stycznia 2011 o 08:23

  Uczestniczyłem w różnych wykładach i szkoleniach, aby znaleźć coś co by mnie na prawdę zainteresowało, w czym mógłbym się rozwijać nie mając poczucia straconego czasu. Byłem na wykładach profesorów z Australii, Chin, Izraela, na spotkaniach z wrocławskimi biznesmenami. Z tych samych powodów postanowiłem uczestniczyć w wykładzie “Najlepsza firma dla Ciebie”, aby poszerzać moją wiedzę i poznawać nowe rzeczy. Nie miałem jednak żadnych oczekiwań w stosunku do tych zajęć. Uważam, że uczestnictwo w tym było jedną z moich najlepszych decyzji. Otworzyło mi oczy na wiele spraw dotyczących każdego człowieka stającego w swoim życiu przed wyzwaniem poszukiwania pracy. Dzięki zdobytej wiedzy wiem, że istnieją lepsze skuteczniejsze sposoby, o których chciałbym się dowiedzieć poprzez szkolenie online. Uściślając, ze szkolenia dowiedziałem się na co zwracać uwagę szukając firmy dla siebie, na co zwracają uwagę pracodawcy poszukujący pracowników, jakich błędów się wystrzegać, kto jest najbardziej pożądany z punktu widzenia rozwoju firmy, na jakie grupy dzielą się spółki pod względem sposobu prowadzenia biznesu oraz jakie zagrożenia niesie za sobą praca w firmie, do której pracownik jest niedopasowany. Jak widać, aspekt merytoryczny tej prezentacji był bardzo obfity. Ja jednak zwróciłem również uwagę na sam sposób prezentacji, na zachowanie Pana Przemysława, jego gesty i modulację głosem. O kulturze organizacyjnej słyszałem już podczas wykładu szwedzkiego dyrektora do spraw kultury organizacyjnej Volvo IT Tora Enerotha i cieszę się, że jest okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

 • Konrad Motyka:
  21 stycznia 2011 o 11:15

  Osobiście uważam, że “wykład” ten zmienił moje myślenie, nastawienie oraz zwiększył “apetyt” na pogłębianie wiedzy związanej z szukaniem pracy. Nie zdawałem sobie sprawy, że pracodawcy mają pewne niestandardowe schematy zatrudniania i się niemi posługują. Przemek otworzył mi w pewien sposób oczy, zmienił całkowicie punkt widzenia dotyczący szukania pracy i procesu rekrutacyjnego. Dowiedziałem się sporo całkiem nowych rzeczy, o których wcześniej nawet nie słyszałem/czytałem.

 • Michał Marczyński:
  24 stycznia 2011 o 05:15

  Podobała mi się forma i treść. „Wykład” dał mi trochę materiału do
  przemyśleń i rozbudził ciekawość i chęć poznania dalszej wiedzy z
  tematu. Pozostawił niedosyt związany z nie zdradzeniem dalszych elementów strategii 4W i 7W.

 • Sandra Wijas:
  25 stycznia 2011 o 13:51

  Szkolenie wywarło na mnie ogromne wrażenie. Podczas spotkania dowiedziałam się zaskakująco dużo. Wciąż nie wiem czy pomoże mi to znaleźć pracę, ale już wiem, iż muszę znaleźć w sobie cechy, w których jestem słaba i (o dziwo!) nie walczyć z tym. Muszę odkryć swoje pasje i je pielęgnować i dzięki temu realizować swój cel, a nie rozpraszać się rzeczami, których nie lubię robić. Uważam, że dalsze szkolenie będzie dla mnie motywacją do podjęcia odpowiednich kroków w poszukiwaniu pracy odpowiedniej dla mojej osoby, gdyż wciąż zastanawiam się, do której, z czterech, grupy należę: klan, hierarchia, adhokracja czy rynek?

 • Tomasz Kloch:
  7 marca 2011 o 22:29

  Cześć, widzę że trafiłem na bardzo merytoryczny portal. Twoje teksty są bardzo ciekawe. Taki poziom trzymaj w przyszłości :)

 • Artur:
  20 kwietnia 2011 o 20:40

  Bardzo się cieszę, że znalazłem materiał w sieci. Chciałem podziękować że poświęciłeś czas na jego napisanie!

Leave a Reply


3 × = piętnaście

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów