Formularz email


Coaching Kariery

Indywidualne doradztwo zawodowe i coaching kariery online wg międzynarodowych standardów.

 

Czym jest Coaching Kariery?

 

Coaching Kariery to specjalny program indywidualnego doradztwa zawodowego, w którym Coach kariery i doradca zawodu pomaga Tobie przyspieszyć przekształcanie wiedzy w skuteczny proces osiągania celów.

Serdecznie polecam trenera Przemysława Waltera. Prowadzi sesje w sposób profesjonalny, ciekawie i treściwie.Sesje są wartościowe pod względem merytorycznym. Jest zawsze dobrze i starannie przygotowany. Potrafi doradzić, ukazać nowe aspekty danej sprawy, a przede wszystkim skłonić do refleksji.

Jeszcze raz pragnę zarekomendować tego profesjonalistę!

Edyta Adamowicz

Współpracowałam z Panem Przemkiem Walterem w ramach programu Career Coaching w okresie od marca 2012 do maja 2012.

Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie Pana Przemka pozwoliło mi w tym czasie rozwinąć się i osiągnąć zamierzone cele, ponieważ należy do osób, które są otwarte i inspirujące. Dzięki czemu traktuje się Pana Przemka jako świetnego trenera, który nie osądza, a pozwala rozwinąć skrzydła.

Polecam współpracę z Panem Przemkiem każdemu, komu zależy na samodoskonaleniu (zarówno w kwestiach zawodowych jak i personalnych), a brakuje mu odpowiedniej wiedzy i umiejętności, aby odkryć w sobie zwycięzcę.

Jolanta Czurak

Chciałabym podziękować za niezwykle interesujące i wzbogacające spotkania. Dzięki profesjonalnie poprowadzonym sesjom, rozpoznałam swoje talenty, dowiedziałam się jak świadomie kierować swoją karierą i jak stać się konkurencyjną na rynku pracy. Jestem pewna że niejednokrotnie wykorzystam uzyskaną wiedzę, w drodze po sukces. Career coaching to niezwykły program, który poleciłabym każdemu, komu nie jest obojętna, jego ścieżka zawodowa.

Ania Feda

 

Kim jest Coach Kariery?

 

Coach Kariery i doradca zawodu to gruntowanie przygotowany specjalista, który w pełni indywidualnie zajmie się Twoją sprawą.  Sprawi, że zyskasz potrzebną samoświadomość, wyznaczysz swoje cele, podejmiesz prawdziwe decyzje, stworzysz skuteczne plany działania, poczujesz przypływ energii, wyzwolisz sprawczą moc, usuniesz wszelkie blokady – a wszystko po to, aby z pełnym oddaniem i determinacją – każdego dnia osiągać kolejne etapy osobistego i zawodowego mistrzostwa.

Coach Kariery i doradca zawodu jest kimś komu możesz zaufać, kimś kto jest gotowy by wziąć Ciebie za rękę i pomóc Tobie osiągać Twoje cele.

W ramach Coachingu Kariery  będziesz pracował z osobistym doradcą zawodu tak, aby dokładnie dopasować plan działań do Twoich indywidualnych potrzeb.

Indywidualne doradztwo zawodowe sprawi, że  zdobędziesz kompletne zrozumienie jak właściwie wprowadzić w życie zaawansowaną wiedzę i wszystkie potrzebne umiejętności, by osiągnąć założone cele.

 

Oto skrót najważniejszych zagadnień, z którymi najczęściej pracujemy w ramach indywidualnego doradztwa zawodowego i coachingu kariery:

 

 • Planowanie kariery zawodowej;
 • Skuteczny powrót na rynek pracy;
 • Odkrywanie Misji zawodowej i wyznaczanie celów zawodowych;
 • Odkrywanie prawdziwej pasji i tego co chcę robić w życiu;
 • Odkrywanie hierarchii i systemu wartości;
 • Odkrywanie mocnych i słabych stron;
 • Odkrywanie indywidualnych talentów;
 • Badanie indywidualnego dopasowania do firmy i stanowiska pracy;
 • Pomoc w wyborze najlepszego zawodu/pracy/firmy dla Ciebie;
 • Kompleksowa analiza i pomoc w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych;
 • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej;
 • Opracowywanie planów rozwoju zawodowego;
 • Opracowywanie skutecznych strategii awansu zawodowego;
 • Przywracanie pewności siebie;
 • Przywracanie poczucia własnej wartości;
 • Przełamywanie indywidualnych blokad i ograniczających przekonań;
 • Skuteczna komunikacja interpersonalna i przekonywanie;
 • Zarządzanie czasem i przywracanie równowagi życiowej.
 • THE 4-W Strategy: Jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej!

 

I wiele, wiele, więcej.

 

Jeśli potrzebujesz indywidualnego doradztwa zawodowego,  konsultacji lub wsparcia w dowolnym obszarze swojej kariery zapraszamy Ciebie na indywidualną sesję Coachingu Kariery.

Na długiej liście naszych klientów, obok  Polaków znajdują się managerowie z 6 krajów, prezesi banków, managerowie, szefowie dużych i małych firm.

 

 Coaching Kariery – Dostępne formy współpracy

 

Indywidualne doradztwo zawodowe i coaching kariery - E-COACHING

E-COACHING to najprostsza forma uzyskania wsparcia i odpowiedzi na określone pytanie.  Napisz maila i w krótkim czasie otrzymasz profesjonalne wsparcie.

 

 

Indywidualne doradztwo zawodowe i coaching kariery – TELE-COACHING

TELE-COACHING zapewnia Tobie maksimum dyskrecji, komfort i wygodę oraz najkorzystniejsze warunki indywidualnej pracy z osobistym coachem i doradcą zawodu.

 

 

Indywidualne doradztwo zawodowe i coaching kariery – PERSONAL COACHING

PERSONAL COACHING to najlepsza opcja dla tych, którzy chcą spotkać się z nami osobiście, znaleźć rozwiązania aktualnych wyzwań i nauczyć się określonych umiejętności.


Mamy tylko kilka wolnych terminów każdego miesiąca na indywidualne doradztwo zawodowe w formie Coachingu Kariery, dlatego zarezerwuj sesję już teraz.

W tym roku wziąłem udział w programie Career Coaching organizowanym przez moją uczelnię. Program ten był prowadzony m.in. przez trenera Przemysława Waltera. Po pierwszym spotkaniu byłem sceptycznie nastawiony do tego typu szkoleń. Jednak współpraca z Przemkiem pokazała mi jak wielkie możliwości drzemią we mnie samym i nie potrzebne do tego są wielkie wyrzeczenia, lecz praca i chęci, aby móc osiągnięć swój cel czy też marzenie. W trakcie naszych spotkań z trenerem rozmawialiśmy na temat tego jak osiągnąć sukces, w jaki sposób pogłębiać swoją wiedzę, a co najważniejsze jak ją odpowiednio wykorzystać. Dzięki Przemkowi dostrzegłem wiele atutów, których wcześniej nie byłem w stanie zauważyć.

Chciałbym polecić Przemka Waltera, jako człowieka niezwykle empatycznego, niezwykłego rozmówcę a przede wszystkim znakomitego coacha.

Michał Gadziński

Sesje coachingowe prowadzone przez Przemka Waltera dodały mi przede wszystkim pewności siebie. Wszystko za sprawą tego że zrozumiałem z jakimi branżami chciałbym się w przyszłości związać. Wyklarowała mi się droga, którą wiem że chce podążać. Nauczyłem się jak odpowiednio gospodarować swoim czasem i jak wyciągać maksimum informacji i korzyści z tego co już robię. Nauczyłem się jak najlepiej odpowiadać na oferty pracy, jak je szukać, jak je krytycznie oceniać i jak wyciągać z nich to co najważniejsze. Wiem jak napisać dobre CV pomimo małego doświadczenia.

Dużo nauczyłem się o dobrym marketingu małym kosztem i o tym jak dobrze pozycjonować swoją stronę internetową w wyszukiwarce. Wiem już jak też budować dobry wizerunek jeżeli chciałbym założyć własną działalność gospodarczą.

I na koniec dla mnie chyba najważniejsza kwestia to dzięki pierwszym spotkaniom i wypełnionym testom lepiej poznałem siebie, zrozumiałem jakie są moje wady, zalety co najbardziej lubię a czego nie lubię i jak tą wiedzę wykorzystać w przyszłości.

Jestem bardzo zadowolony z coachingu. Mam nadzieję że będę uczestniczył w jeszcze nie jednym tak dobrym programie własnego rozwoju.

Dziękuję za te spotkania.

Roland Pisanecki

Jak zamówić sesję indywidualnego doradztwa zawodowego w formie Coachingu Kariery?

 

To bardzo łatwe i szybkie!

 1. Wypełnij poniższy formularz  i napisz dwa słowa jaki cel chcesz osiągnąć, jaką formę Career Coachingu wybierasz oraz zaproponuj kilka najlepszych dla Ciebie terminów sesji coachingowej (miesiąc, dzień, godzina – od-do).
 2. W ciągu 24 h od Twojej wiadomości skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie i uzgodnimy najlepszy termin sesji i niezbędne szczegóły.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących indywidualnego doradztwa zawodowego w formie Coachingu Kariery skontaktuj się z nami tutaj >>

 

Zarezerwuj sesję coachingową TERAZ!

Cel coachingu (wymagane)

Data coachingu (wymagane)

Pakiet coachingu (wymagane)

Twoje imię (wymagane)

Twoje nazwisko (wymagane)

NIP (wymagane)

Ulica i numer domu (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Telefon (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Załącz plik

Uwagi

 

*korzystając z PAKIETU TELE_COACH masz możliwość wyboru sposobu realizacji połączenia z Coachem pomiędzy BEZPŁATNYM połączeniem realizowanym za pomocą komunikatora Skype lub PŁATNYM połączeniem rozliczanym według stawek operatora realizującego połączenie na numery stacjonarne.

**1 h sesji coachingowej trwa 45 minut.

Po wielokrotnych, bezskutecznych próbach zdobycia upragnionej pracy, byłam kompletnie zrezygnowana. Postanowiłam poszukać pomocy w zakresie przygotowania dokumentów oraz siebie do rozmowy kwalifikacyjnej. To była pierwsza decyzja, która zaprowadziła mnie do Pana Przemka Waltera. Postanowiłam wziąć udział w indywidualnej sesji coachingowej. Zaufałam Panu Przemkowi i nie zawiodłam się. Spotkania odbyły się bardzo miłej atmosferze, przez kolejne etapy kursu byłam prowadzona w niezwykle profesjonalny sposób. Wszystkie informacje były przekazywane w sposób jasny i czytelny. Dzięki temu czułam się komfortowo i bezpiecznie ponieważ szybko i bez wysiłku przyswajałam przekazywaną mi wiedzę. Obecnie pozwala mi ona rozumieć i używać technik autoprezentacji zarówno przygotowując dokumenty rekrutacyjne, jak i podczas bezpośredniej rozmowy kwalifikacyjnej. Pan Przemek Walter pomógł mi dostrzec w sobie i docenić wewnętrzny potencjał, talenty i doświadczenie zawodowe które posiadam. Nauczył mnie otwarcie mówić o swoich osiągnięciach. Teraz nie boje się stanąć przed komisją rekrutacyjną ponieważ, dzięki technikom i strategiom przekazanym mi podczas sesji, wiem jak w takiej rozmowie uczestniczyć, jak zachować się, jak wypowiadać, odpowiadać na pytania. Niezmiernie się cieszę, że mogłam uczestniczyć w sesji coachingowej, którą prowadził Pan Przemek Walter ponieważ przekazał mi konkretną wiedzę, będącą skutecznym narzędziem pracy nad świadomym kształtowaniem własnego wizerunku. Polecam z czystym sercem warsztaty Pana Przemka wszystkim, którzy poszukują lub zamierzają zmienić pracę.

Iwona Gębicka

4 Responses to “Coaching Kariery”

 • Monika:
  26 stycznia 2011 o 09:58

  Fajne – mogę część na swojej stronie wykorzystać?

  • pwalter:
   27 stycznia 2011 o 14:50

   Napisz co konkretnie chcesz wykorzystać. Wtedy napiszę Tobie w jakim zakresie możesz to zrobić:)

 • Katarzyna Kowalska:
  17 lutego 2011 o 02:17

  Dziękuję za podzielenie się bardzo wartościowym materiałem. Proszę o więcej:)

 • Ewa Bącler:
  13 czerwca 2011 o 15:36

  Szczerze polecam sesję career coaching. Przemek jest niezwykle ciepłą, sympatyczną, przystępną i pomocną osobą.
  Moja sesja była niesamowicie efektywna , nawet nie przypuszczałam, że w ciągu jednego spotkania uda nam się omówić wszystkie kwestie dot. mojego życia zawodowego. Uzyskałam odpowiedzi na moje pytania, ukierunkowałam swoje działania i w 100% jestem przekonana, że wiadomości, które zdobyłam, pozwolą mi zyskać dodatkowo min. 24 tys zł w ciągu najbliższego roku, zaoszczędzą ok. 100 godzin mojego czasu , pomogą osiągnąć znaczną przewagę nad konkurencją.
  Wrażenia z sesji bezcenne:).
  Z wykształcenia jestem psychologiem, lubię promować rzeczy, czy usługi, które wpływają na polepszenie jakości życia. Jest to inwestycja, która przynosi dochód – w sferze zawodowej, finansowej i mentalnej.
  Skorzystać z coachingu może każdy – niezależnie od wykształcenia, umiejętności i doświadczenia.

Leave a Reply


+ jeden = 6

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów