Formularz email


Doradztwo zawodowe szkolenia

Doradztwo zawodowe i Coaching Kariery Nowej Generacji

 

Doradztwo zawodowe szkolenia


Praktyk THE 4-W Strategy

 

Certyfikowane Szkolenia dla Nowej Generacji Expertów:

Liderów, Doradców zawodowych i Coachów Kariery

Najbliższe terminy: Wrocław: 2016 r.


Program  szkolenia dla Nowej Generacji Doradców zawodowych i Coachów kariery


 

Dla kogo:

doradztwo zawodowe, coaching kariery, szkoleniaCertyfikowane szkolenie Praktyk THE 4-W Strategy to szkolenia dla Nowej Generacji Expertów: Liderów, Doradców zawodowych i Coachów kariery, przygotowujące  do profesjonalnego wsparcia klientów w zakresie skutecznego poszukiwania i zdobywania pracy na rynku krajowym i zagranicznym. Szkolenia przeznaczone są dla doradców zawodowych, coachów kariery, osób pracujących w instytucjach szkoleniowych, agencjach doradztwa personalnego, agencjach zatrudnienia i pośrednictwa pracy oraz wszystkich zainteresowanych zdobyciem światowej klasy umiejętności i warsztatu doradcy zawodowego w zakresie efektywnego poszukiwania i zdobywania pracy.

Uczestnicząc w szkoleniach dla doradców zawodowych i coachów kariery z THE 4-W Strategy — Doradztwo zawodowe i Coaching Kariery dla Nowej Generacji Expertów zostaniesz gruntowanie wyszkolony na bardzo skutecznego doradcę zawodowego i coacha kariery, który będzie potrafił przeprowadzać klientów przez fascynującą procesowo i bogatą merytorycznie, strategię poszukiwania i zdobywania pracy bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej. Wzbogacisz swój warsztat, umiejętności i narzędzia doradcy zawodowego, dowiesz się co robi 1% ludzi, którzy zdobywają pracę nawet w firmach, które formalnie nie poszukują pracowników i rozwiniesz siebie jako kompetentnego doradcę zawodowego i coacha kariery, który będzie realnie potrafił pomóc swoim klientom dostać pracę.

Szkolenie THE 4-W Strategy uświadomiło mi jak ważną rolę w dopasowaniu kandydata do pracy spełniają talenty i umiejętność ich identyfikacji. Strategia 4-W jest niezmiernie pomocna zarówno w zarządzaniu pośrednictwem pracy jak i w jego bezpośredniej realizacji. Z pewnością szkolenie to pomoże mi w wyznaczaniu moich celów i ich realizacji.

Roland Budnik -- Dyrektor

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
W trakcie Certyfikowanego Szkolenia z THE 4-W Strategy bardzo ciekawa była dla mnie tematyka talentów - na pewno do niej wrócę i wykorzystam w swojej pracy doradczej. Elementy i poszczególne techniki Strategii 4-W zamierzam prezentować w trakcie moich szkoleń dla studentów. Traktuję je jako dodatkową formę poszukiwania pracy.

Pytanie Którędy prosto? jest ważne dla mojej własnej kariery zawodowej.

Dziękuję bardzo

Magdalena Ryś - Doradca zawodowy w Biurze Karier

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Najbardziej wartościowe dla mnie w szkoleniu z THE 4-W Strategy:

- Coaching jest kierunkiem, w którym warto pójść "uprawiając" doradztwo zawodowe.
- Można "wzbudzać" lub przynajmniej "pobudzać" u klientów kreatywne podejście do planowania kariery i poszukiwania pracy alternatywnie do typowych warsztatów.
- Proaktywne podejście daje ogromne możliwości w każdym momencie życia i w każdym etapie kariery zawodowej, "pójścia" do przodu i realizacji marzeń.

Anna Wierzchowska -- Kierownik Biura Karier

Uniwersytet Gdański
Uczestnictwo w szkoleniu Praktyk THE 4-W Strategy pozwoliło mi na inne spojrzenie na moją pracę i działanie mojego Urzędu Pracy. Pozwoliło na wydobycie nowych pomysłów na przyszłość i ukierunkowało na pracę z osobami bezrobotnymi wg założeń Strategii 4-W.

Zofia Zyborowicz - Kierownik Referatu Instrumentów Rynku Pracy i Szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Jaki jest program szkolenia:

Jeżeli myśląc o strategii poszukiwania i zdobywania pracy pojawia ci się w głowie 3-stopniowa strategia:

 • Zapytaj znajomych czy nie słyszeli o jakimś wolnym miejscu pracy lub szukaj ogłoszeń o pracę w Internecie, gazetach, portalach rekrutacyjnych, urzędach pracy, biurach karier  lub agencjach zatrudnienia.
 • Napisz efektowne dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny),
 • Wyślij dokumenty aplikacyjne do Działu Personalnego ….

To czas na głęboką zmianę.

Dlaczego?

Ponieważ jako profesjonalista z pewnością wiesz, że …

 • 99,2% cv i listów motywacyjnych ląduje w koszu, pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia;
 • Większość osób traci swoje szanse na zatrudnienie już w ciągu pierwszych 3 sekund rozmowy kwalifikacyjnej;
 • Średni czas poszukiwania pracy w Polsce to blisko 11 miesięcy.

Z drugiej strony wąska grupa osób (1 %) łatwo i szybko zdobywa dzisiaj pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.

Musisz wiedzieć pewną ważną rzecz, by rozumieć w jaki sposób ten 1% ludzi zdobywa dzisiaj pracę.

 

Za każdym sukcesem stoi człowiek, który rozumie coś co inni zauważą dopiero później. Ci ludzie intuicyjnie rozumieją coś, czego inni dostrzec nie potrafią. Tak powstają nowe trendy, marki czy całe imperia za którymi próbują podążać ci, którzy tego nie potrafią. Dlatego chcemy dać Ci coś wyjątkowego. Damy Ci światowej klasy narzędzia, umiejętności i warsztat doradcy zawodowego, dzięki którym zaczniesz skutecznie pomagać innym ludziom dostać nową pracę – zyskując ich szacunek, uznanie i wdzięczność. Staniesz się prawdziwym liderem … a wtedy to za Tobą będą podążać inni.

Jaki jest program szkolenia?

Strategie, techniki i postawy zawarte w szkoleniach dla doradców zawodowych i coachów kariery z  THE 4-W Strategy — Doradztwo zawodowe i Coaching Kariery dla Nowej Generacji Expertów oparte są na naukowo zweryfikowanych badaniach. To nie są teorie czy przypuszczenia. Każda z technik prezentowanych na szkoleniu została naukowo udowodniona.

Szkolenie Praktyk THE 4-W Strategy — Doradztwo zawodowe i Coaching Kariery dla Nowej Generacji Expertów uczy zaawansowanych umiejętności i technik, dzięki którym 1% ludzi bez względu na wykształcenie, status społeczny i miejsce zamieszkania otrzymuje  pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej. Korzystając z THE 4-W Strategy Przemek uzyskał status osobistego doradcy jednego z najbogatszych Polaków – bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej. W ciągu 3 miesięcy awansował na stanowisko kierownicze. Pozyskał wsparcie dla Fundacji od najbardziej znanych i szanowanych ludzi w Polsce.

Całe szkolenie Praktyk THE 4-W Strategy — Doradztwo zawodowe i Coaching Kariery dla Nowej Generacji Expertów składa się z 4 modułów szkoleniowych. Każdy z modułów odpowiada jednemu z czterech kroków THE 4-W Strategy.

Moduł I: Właściwa firma:

Moduł I otworzy przed Tobą strategię wyboru najlepszej firmy i najlepszej pracy.

W Polsce aktualnie jest 3 8 000 000 firm – to blisko 4 miliony potencjalnych pracodawców.

Z badań Instytutu Gallupa wynika, że aż 80% pracowników pracuje dzisiaj w niewłaściwych firmach lub na niewłaściwych stanowiskach pracy.

W tej części szkolenia dla doradców zawodowych i coachów kariery:

 

 1. Dowiesz się dlaczego 80% pracowników pracuje dzisiaj w niewłaściwych firmach lub na niewłaściwych stanowiskach pracy.
 2. doradztwo zawodowe - szkolenia dla doradców zawodowychPoznasz najważniejszy czynnik decydujący o długofalowych sukcesach pracowników w każdej firmie i na każdym stanowisku pracy. Na tym czynniku powinna opierać się każda decyzja o wyborze studiów, dalszych kierunkach kształcenia, wyborze firmy, wyborze stanowiska pracy, o awansie czy dalszych kierunkach rozwoju zawodowego.
 3. Poznasz udowodnioną i gwarantowaną strategię wyboru firmy, która gwarantuje bezpieczeństwo, najwyższe możliwe zarobki oraz największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie.
 4. Dowiesz się jak skutecznie doradzać klientom w wyborze najlepszej firmy.
 5. Zdobędziesz informacje na temat zaawansowanych narzędzi coachingowych i światowej klasy warsztatu doradcy zawodowego, dzięki którym w ciągu 30 minut będziesz w stanie pomóc klientom zdiagnozować najlepszą firmę i pracę dla nich.
Szkolenie THE 4-W Strategy pomogło mi przygotować coś nowego dla najbardziej otwartych absolwentów. Elementy strategii 4-W doskonale wpisują się w zakres szkolenia dla ludzi, którzy nie chcą korzystać z utartych szablonów postępowania i jak sami mówią wiedzą, że takie szablonowe postępowania obniża ich ocenę. Osobiście raczej unikałam łączenia wątków marketingowych i ekonomicznych w szkoleniu kandydatów do pracy. Teraz osiągnęłam nowy wymiar i znalazłam "złoty środek" dla najtrafniejszego przekazywania wiedzy z zakresu zakotwiczenia się młodego specjalisty - inżyniera w wąskiej specjalizacji na rynku. Mogę teraz więcej/bardziej/wnikliwiej pomóc najlepszym kandydatom - takie jest moje odczucie i po taką wiedzę tu przyszłam :)


Jolanta Tyszkowska -- Kierownik Biura Karier

Politechnika Krakowska
THE 4-W Strategy to ciekawe i inspirujące szkolenie pozwalające spojrzeć na zagadnienia związane z poszukiwaniem pracy pod innym kątem. Wiedza pozyskana w trakcie szkolenia wzbogaciła mój warsztat pracy z klientami.

Doradca zawodowy

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
Szkolenie THE 4-W Strategy prowadzone przez firmę Przemysław Walter Group zmieniło moje spojrzenie na postrzeganie talentów. Wniosło nowy sposób postrzegania procesu rekrutacji oraz samego poszukiwania zatrudnienia. Polecam.

Magdalena Kmieciak -- Kierownik Referatu Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
Ukończenie szkolenia Praktyk THE 4-W Strategy zmieniło moje dotychczasowe myślenie o stosowanych dotąd metodach poszukiwania zatrudnienia. Niewątpliwie zasady Strategii 4-W będą przeze mnie wykorzystywane w pracy zawodowej podczas udzielania porad osobom bezrobotnym i poszukującym pracy.

Joanna Uchacz - Kierownik Referatu Usług Rynku Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie

Moduł II – Właściwa osoba:

Moduł II to umiejętności diagnozowania właściwej osoby.

W tej części szkolenia dla doradców zawodowych i coachów kariery:

 1. doradztwo zawodowe - szkolenia dla doradców zawodowychDowiesz się kim jest Właściwa Osoba i dlaczego to jej sprzedają swoje kompetencje profesjonaliści, którzy otrzymują pracę bez cv, listu motywacyjnego oraz rozmowy kwalifikacyjnej.
 2. Opanujesz umiejętności rozpoznawania Właściwej Osoby w dowolnej organizacji.
 3. Nauczysz się jak myślą, na czym się koncentrują, co jest dla nich najważniejsze i jak działają Właściwe Osoby w każdej organizacji. Dowiesz się jak korzystać z tej wiedzy, by tworzyć skuteczne oferty i prezentacje gwarantujące zaproszenie na spotkanie i otrzymanie nowej pracy.
 4. Dowiesz się jak i gdzie uzyskiwać potrzebne informacje na temat Właściwych Osób w dowolnej organizacji. Będziesz potrafił dokładnie określić, kim jest Właściwa Osoba i co zrobić, aby zwrócić jej uwagę, wzbudzić zainteresowanie i chęć nawiązania współpracy.
 5. W całym procesie sprzedaży istotne jest, aby mieć świadomość własnej unikalnej wartości. Inaczej mówiąc, mieć świadomość czym wyróżniasz się na tle tysięcy innych kandydatów – do pracy, awansu czy podwyżki. Nauczysz się jak definiować unikalną wartość swoją i innych ludzi i skutecznie wykorzystywać tą wiedzę, w procesie osiągania celów prywatnych i zawodowych.
 6. Nauczysz się jak skutecznie docierać do Właściwej Osoby z pominięciem „Strażników” – sekretarek, asystentek, zastępców czy pracowników Działu Personalnego.
Podczas Certyfikowanego Szkolenia dla Nowej Generacji Expertów z THE 4-W Strategy poznałam nowatorski sposób myślenia o sobie jako kandydacie do pracy. Dowiedziałam się w jaki sposób skutecznie zaprezentować swoje kompetencje, aby nie było to jedynie "pisanie - opisanie" swoich doświadczeń. Poznałam w jaki sposób można efektywni i dynamicznie docierać do Właściwej Osoby. Bardzo ciekawy był moduł poświęcony talentom i naszego postrzegania siebie i innych przez pryzmat nie tyle umiejętności, a właśnie talentów.

Niezwykle ciekawym doświadczeniem było także obserwować Twój sposób prowadzenia szkolenia.

Dziękuję

Ewelina Misiewicz - Doradca zawodowy w Biurze Karier

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Szkolenie THE 4-W Strategy:

- usystematyzowało już posiadaną wiedzę;
- pokazało nowe narzędzia diagnozowania klienta,
- nauczyło jak zdobyć pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.

Doradca zawodowy

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

Szkolenie THE 4-W Strategy przede wszystkim nauczyło mnie jak rozpoznać u ludzi talenty, wartości, osobowości. Daje szansę zobrazowania metody coachingu. Pokazano mi wiele metod poszukiwania potencjalnych pracodawców jak i dopasowania do nich klientów. Szkolenie generalnie przebiegało w bardzo miłej atmosferze i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam.

Adam Hawrusik -- Pośrednik pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
Uczestnictwo w szkoleniu Praktyk THE 4-W Strategy wywołuje refleksję, iż w każdym człowiek jest wyjątkowy, posiada talenty i powinien tylko znaleźć odpowiednie miejsce i ludzi, którzy pozwolą na ich ujawnienie i wykorzystanie.

Dominika Piasecka - Pośrednik pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Moduł III – Właściwa Oferta (Oferta NIE do Odrzucenia)

2 x H + 0

Dwie cząstki wodoru plus jedna cząstka tlenu.

To jest naukowa formuła wody.

Jakby to było, gdyby istniała formuła tworzenia Oferty, gwarantująca zaproszenie do firmy?

Taka formuła istnieje i nazywa się Oferta NIE do Odrzucenia.

W tej części szkolenia dla doradców zawodowych i coachów kariery:

 1. Opanujesz zaawansowane umiejętności przyjmowania II Pozycji Percepcyjnej i patrzenia na cały proces sprzedaży kompetencji na rynku z właściwej perspektywy. Dzięki temu zrozumiesz, jak 1% osób skutecznie sprzedaje swoje kompetencje bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.
 2. Poznasz najbardziej efektywne strategie i techniki analizy firmy i określania jej potrzeb i strategicznych celów. Dowiesz się jak i gdzie zdobywać potrzebne informacje i wykorzystywać je w procesie tworzenia Oferty NIE do Odrzucenia.
 3. doradztwo zawodowe, coaching kariery, szkoleniaPoznasz najbardziej efektywne metody tworzenia innowacji wartości: Kanwę Strategii, Schemat 4 działań, Rekonstrukcję granic rynku, Strategię WIDMO i dowiesz się, jak z nich korzystać osobno i razem, by podnosić wartość każdej firmy na rynku.
 4. Dowiesz się dlaczego pracodawcy zatrudniają pracowników. Ta wiedza na zawsze zrewolucjonizuje Twoje podejście i Twój warsztat doradcy zawodowego, a Twoim klientom umożliwi łatwiejsze i szybsze zdobycie nowej pracy.
 5. Mechanizm tworzenia Właściwej Oferty: wewnętrzny, niewypowiedziany dialog, 4 pytania, ROI, Kamień Węgielny, Wiarygodność, Wzmacniacze Oferty, Nagłówek, Pierwszy akapit, Lista korzyści, Ostatni akapit, Wezwanie do Działania, Podpis, Post Scriptum – czysta merytoryka rozkładająca najważniejsze elementy Właściwej Oferty na czynniki pierwsze, kluczowa dla każdego, kto chce otrzymać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.
 6. Przykłady Właściwych Ofert: począwszy od wiadomości nagrywanych na pocztę głosową, przez rozmowy z asystentami i sekretarkami po gotowe przykłady Właściwych Ofert oraz struktury rozmów telefonicznych z Właściwymi Osobami. Tylko w tym szkoleniu, po raz pierwszy, ujawniamy przykłady Właściwych Ofert, wykorzystywane przez nas w pracy doradczej i coachingowej w kraju i za granicą.
 7. Poznasz 7-Stopniową Strategię Pozyskiwania Najlepszych Pracodawców, której nie oprze się żadna Właściwa Osoba, której zależy na powodzeniu i sukcesach swojej organizacji.
Interesująca dla mnie z punktu widzenia doradcy zawodowego/trenera/osoby poszukującej pracy były w THE 4-W Strategy informacje i strategie dotyczące docierania do Właściwej Osoby.

Niewątpliwie ciekawym doświadczeniem było uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym w odmienny na obecnym rynku sposób - tu go nazwę "amerykańskim". Jako trener mogłam poddać analizie Twój sposób przekazywania wiedzy.

Życzę powodzenia


Joanna Tatar -- Doradca zawodowy w Biurze Karier

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Szkolenie THE 4-W Strategy jest dla mnie inspiracją do biznesowego i marketingowego podejścia we wspieraniu klientów na rynku pracy.

Doradca zawodowy

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

THE 4-W Strategy to nowe techniki rekrutacji, aplikowanie z pominięciem tradycyjnych metod, zaznaczenie (nacisk), że osoba starająca się o pracę może być partnerem w rozmowie, a nie tylko na pozycji Bezrobotny- Pracodawca, jak ważna jest autoprezentacja, że każdy z nas naprawdę jest MILIONEREM (zwrócenie uwagi na wartość każdego z nas), Międzynarodowy Certyfikat ze szkolenia - SUPER !!!, szkolenie z firmą , która ma pozycję również na świecie. Było naprawdę ciekawie :)

Joanna Dzięgiel-Guz -- Pośrednik pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
Szkolenie Praktyk THE 4-W Strategy dowodzi, że myślenie ma wciąż wielką przyszłość. Każdy z nas ma swoją wartość. Trzeba to tylko odkryć. Kreować rzeczywistość, a nie po prostu dawać nieść się fali.

Barbara Kalinowska - Lider Klubu Pracy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Moduł IV – Właściwa Prezentacja

Właściwa prezentacja to ostatni i kluczowy element THE 4-W Strategy. Na tym etapie ludzie popełniają najwięcej błędów, które ostatecznie kończą się słowami: „W tej sprawie proszę skontaktować się z naszym Działem Personalnym.”

W tej części szkolenia dla doradców zawodowych i coachów kariery:

 1. Większość coachów i doradców zawodowych wciąż błędnie myśli, że rozmowa z pracodawcą to możliwość zaprezentowania i sprzedaży swojej osoby. Tymczasem rozmowa i właściwa prezentacja, aby była skuteczna i osiągnęła swój cel – otrzymanie pracy – poświęcona musi być w 100% jednemu tylko tematowi.
 2. doradztwo zawodowe - szkolenia dla doradców zawodowychNauczysz się jak skutecznie przygotować i zrobić Właściwą Prezentację. Wszystkie prezentowane w tej części szkolenia umiejętności i techniki służą jednemu tylko celowi: pokazaniu jak bardzo podniesiesz wartość firmy na rynku i stworzeniu w umyśle Właściwej Osoby ogromnego obrazu zatytułowanego „Jeśli nie zatrudnię tej osoby, zaczynam działać na szkodę swoją i własnej firmy.”
 3. Przykład Właściwej Prezentacji: – czysta praktyka w trakcie której rozłożysz najważniejsze elementy Właściwej Prezentacji na czynniki pierwsze, kluczowa dla każdego doradcy zawodowego, kto chce uczyć skutecznie sprzedawać kompetencje na rynku pracy. Tylko w tym szkoleniu, po raz pierwszy, ujawnimy przykład Właściwej Prezentacji, wykorzystywanych w naszej pracy w pracy doradczej i coachingowej w kraju i za granicą.

 

Szkolenie z THE 4-W Strategy zmieniło moje nastawienie do procesu poszukiwania pracy i poruszania się na rynku. Dowiedziałam się jak skutecznie działać. Szkolenie pozwoliło mi na poznanie brakującego elementu w procesie moich działań w celu osiągnięcia marzeń zawodowych.

Zaczynam "polować na słonie" :)

Agnieszka Leszczyńska -- Doradca zawodowy

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Na początku szkolenia THE 4-W Strategy miałam dużo wątpliwości, ale później szkolenie pokazało kilka odmiennych, czasem rewolucyjnych możliwości doradzania klientom. Myślę, że w mojej pracy okaże się to użyteczne. Dziękuję i pozdrawiam.

Doradca zawodowy

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

Szkolenie THE 4-W Strategy to bardzo dobre szkolenie odpowiadające na aktualne potrzeby związane z problematyką zatrudnienia. Wiedza zdobyta na szkoleniu jest możliwa do zastosowania w praktyce, proponuje bardzo konkretne, realne rozwiązania. Z pewnością wykorzystam tą wiedzę w mojej pracy. Dziękuję.

Katarzyna Wymysłowska -- Doradca zawodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
Szkolenie THE 4-W Strategy nauczyło mnie jak w inny, nowatorski sposób można doprowadzić osobę bezrobotną do podjęcia właściwego zatrudnienia. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Podejście do poszukiwania pracy od innej strony niż cała reszta. Myślę, że jest to doskonała metoda oraz sposób, który daje szanse powodzenia.

Klaudia Smętek -- Pośrednik pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
Szkolenie Praktyk THE 4-W Strategy:

1. Pozytywne myślenie;
2. Większa otwartość na ludzi;
3. Inne postrzeganie drugiego człowieka;
4. Myślenie - mogę więcej - dużo więcej.
5. Wiele poruszanych kwestii wykorzystam w życiu codziennym.

Katarzyna Stachyra - Pośrednik Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Jak skorzystasz ze szkolenia?

 

 • Indywidualnie – to 2-dniowe szkolenie zapozna Cię z metodologią THE 4-W Strategy – i nawet jeśli intuicyjnie czułeś, że można efektywniej pomagać innym zdobywać nową pracę, to szkolenie na pewno zmieni Twoje podejście do pracy, kariery i sprzedaży kompetencji na rynku pracy. Nie chodzi bowiem tylko o sam proces – bo ten akurat jest prosty, ale o zrozumienie i świadomość, do czego on służy, prowadzi, i jak go skutecznie wykorzystywać teraz i w przyszłości. W trakcie szkolenia przejdziesz własny proces coachingu dlatego poznasz światowej klasy narzędzia, umiejętności i warsztat doradcy zawodowego, i nade wszystko skuteczny sposób jego używania w swojej pracy i swoim życiu, wychodząc po szkoleniu wypełniony umiejętnościami i świadomością na resztę życia.
 • Coachingowo i Doradczo – jeśli pracujesz jako coach kariery lub doradca zawodowy, powinieneś, musisz i naprawdę chcesz znać THE 4-W Strategy. Spośród istniejących na rynku metodologii ta jest jedną z najszybszych – co dla nas, coachów i doradców, ważne – najskuteczniejszych do pracy z klientami korzystającymi z naszej pomocy. Jeśli jesteś coachem kariery lub doradcą zawodowym lub w jakikolwiek inny sposób doradzasz innym w karierze, prawidłowe poznanie i używanie tej metodologii podniesie jakość Twoich usług i przełoży się bezpośrednio na wzrost zadowolenia Twoich klientów. A nic nie cieszy tak bardzo jak rzesza zadowolonych, wdzięcznych i oddanych klientów, którzy polecają Twoje profesjonalne usługi innym ludziom. Uczestnicząc w tym szkoleniu otwiera się przed Tobą doradztwo zawodowe i coaching kariery na miarę XXII w.
 • MenedżerskoSzkolenia dla doradców zawodowych i coachów kariery THE 4-W Strategy, to również zaawansowane informacje na temat Talentów i tego jak wpływają na to co myślą, co czują, na co zwracają uwagę, jak oceniają sytuację, ludzi, wydarzenia, w jaki sposób komunikują się, co ich motywuje i w końcu w jaki sposób zachowują się ludzie w środowisku pracy. Wiedza ta, to klucz do skutecznego zatrudniania, awansowania i rozwoju siebie i innych ludzi.

 

Certyfikat

Doradztwo zawodowe -- CertyfikatW dzisiejszym świecie bardzo istotne jest to, czy posiadasz dokumenty poświadczające Twoje umiejętności i uprawniające do wykorzystywania ich w swojej pracy – wiadomo, że skończone wyższe studia, MBA czy Certyfikaty dają ogromne możliwości większych zarobków, statusu i otwierają wiele nowych drzwi. Dlatego szkolenia dla doradców zawodowych i coachów kariery z THE 4-W Strategy — Doradztwo zawodowe i Coaching Kariery dla Nowej Generacji Expertów to szkolenie certyfikacyjne, którego ukończenie daje Tobie prawo do wykorzystywania THE 4-W Strategy w Twojej pracy doradczej i coachingowej na rynku krajowym i zagranicznym.

 

Jaka jest logistyka szkolenia?

Wszystkie moduły szkolenia Praktyk THE 4-W Strategy — Doradztwo zawodowe i Coaching Kariery dla Nowej Generacji Expertów są prowadzone przez Przemysława Waltera – Międzynarodowego Trenera, Coacha i Konsultanta Zarządzania. Szkolenie prowadzone jest na wielu poziomach z użyciem zaawansowanych technologii trenerskich, dzięki czemu zdobędziesz nie tylko potrzebną wiedzę, umiejętności i strategie – zdobędziesz coś znacznie cenniejszego: postawy i przekonania 1% ludzi osiągających największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie.

Szkolenie trwa 2 dni w godzinach 9.00 – 17.00.

Jakie są kryteria przyjęcia i ukończenia szkolenia?

doradztwo zawodowe i coaching kariery szkoleniaCertyfikowane  szkolenia dla doradców zawodowych i coachów kariery z  THE 4-W Strategy — Doradztwo zawodowe i Coaching Kariery dla Nowej Generacji Expertów są poważnym i głębokim zobowiązaniem zarówno Twoich nauczycieli, jak i Twoim. Jest przeznaczone dla zdecydowanych osób, które wiążą swoją przyszłość z doradczo-coachingową pracą z ludźmi na światowym poziomie. Jest otwarte dla każdego profesjonalisty, który chce podnieść poziom swoich umiejętności oraz warsztat doradcy zawodowego w zakresie najskuteczniejszych metod i technik poszukiwania i zdobywania nowej pracy.

Gdzie, kiedy, wartość inwestycji?

We Wrocławiu, w 2016 r.

Cena szkolenia: 1870 zł brutto.

 

Dodatkowe zniżki dla każdego kolejnego uczestnika.

Przy zgłoszeniu 2 osób – 2 osoba 10% taniej.

Przy zgłoszeniu 3 osób – 2 i 3 osoba 20% taniej.

Przy zgłoszeniu 4 osób – 2, 3 i 4 osoba 30% taniej.

Przy zgłoszeniu 5 i więcej osób – 2 osoba i każda kolejna 50% taniej.

 

Wartość szkolenia obejmuje: szkolenie, materiały szkoleniowe (skrypt oraz dodatkowe ćwiczenia), Certyfikat, oraz bogaty catering (kawa, herbata, owoce, soki, woda, słodycze).

 

Z uwagi na zaawansowaną i bogatą merytorycznie treść szkolenia, dbałość o komfort uczestników i praktyczny wymiar szkolenia liczba uczestników szkolenia Praktyk THE 4-W Strategy — Doradztwo zawodowe i Coaching Kariery dla Nowej Generacji Expertów jest ściśle ograniczona i jest to warunek nienegocjowalny.

By więc mieć pewność, że uda Ci zarezerwować miejsce na szkoleniu, zapisz się już teraz, wypełniając formularz poniżej!

Szkolenie THE 4-W Strategy pokazało mi jakie umiejętności, talenty można wydobyć z człowieka. Zobaczyłam również jak łatwo jest kogoś zaszufladkować, a przecież wystarczy inne spojrzenie na klienta, a staje się on bardzo cennym ,,nabytkiem? dla firmy, ale również przy umiejętnym poprowadzeniu jego wartość, myślenie o sobie diametralnie się zmienia.

Ewa Dąbrowska -- Z-ca Dyrektora

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Szkolenie THE 4-W Strategy przeprowadzone zostało profesjonalnie. Uzyskane informacje pozwoliły mi uporządkować wiedzę i ukierunkować działania zgodnie z indywidualnym profilem klienta.

Doradca zawodowy

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

Szkolenie THE 4-W Strategy to wiele wartościowych informacji potrzebnych osobom poszukującym pracy: jak skutecznie działać na rynku i osiągać cele. To również wiedza pozwalająca obrać kierunek.

Kariona Chamier - Ciemińska -- Doradca zawodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
Szkolenie THE 4-W Strategy pozwoliło mi poznać nowe metody poszukiwania pracy, zapoznać się z nowatorskimi sposobami dopasowania się do odpowiedniej oferty. Orientacja na innowacyjne i nowoczesne zdobycie zatrudnienia.

Doradca zawodowy

Powiatowy Urząd Pracy
Szkolenie THE 4-W Strategy pozwoliło mi spojrzeć na wiele spraw związanych z doradztwem zawodowym z zupełnie innej perspektywy. Otrzymałam solidnego "kopa" i odzyskałam wiarę w to, iż mogę skutecznie pomagać innym ludziom w poszukiwaniu pracy.

Sylwia Walczak -- Pedagog szkolny i Doradca zawodowy

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu
Szkolenie Praktyk THE 4-W Strategy otworzyło przede mną, nowe, zupełnie inne od znanych mi wcześniej metod nie tylko poszukiwania i zdobywania pracy, ale również osiągania celów w różnych innych dziedzinach życia. Dzięki temu szkoleniu nie tylko usprawnię swoją pracę, stworzę lepsze oferty, będę mogła czuć się o wiele swobodniej w kontaktach z klientami jak również pomagać bliskim w szukaniu pracy i zmianie nastawienia.
Szkolenie polecam wszystkim osobom o otwartych umysłach chcącym osiągać lepsze wyniki w pracy oraz nieść pomoc osobom poszukującym ciągle nieskutecznie pracy.

Katarzyna Dąbrowska - Koordynator ds. Szkoleń i Marketingu

Instytut Rozwoju Personalnego GANESA
Szkolenie Praktyk THE 4-W Strategy pomogło mi zrozumieć mechanizm poruszania się po trudnym rynku pracy. Wskazało narzędzia i metody jakimi możemy posługiwać się poszukując pracy. Mam nadzieję, że ta wiedza przekazana innym w mojej pracy pomoże wzbudzić większą efektywność i wiarę, że każdy może sam budować swoją przyszłość.

Maria Karwacka - Kierownik Referatu Pośrednictwa Pracy i Rejestracji

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Praktyk THE 4-W Strategy - Formularz zgłoszeniowy

Twoje imię (wymagane)

Twoje nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

NIP (wymagane)

Ulica i numer domu (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Telefon (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Uwagi

Certyfikowane szkolenia Praktyk THE 4-W Strategy oferujemy w 3 dostępnych Programach:

 

Program #1 – 2-dniowe Certyfikowane szkolenie stacjonarne.

Aby wziąć udział w szkoleniu stacjonarnym wejdź na stronę:

http://www.rozmowakwalifikacyjna.com.pl/doradztwo-zawodowe-szkolenia-dla-doradcow-zawodowych/

i zapisz się TERAZ!

 

Program #2 – 2-dniowe Certyfikowane szkolenie online na żywo.

Certyfikowane szkolenie online na żywo to doskonała inwestycja dla doradców zawodowych i coachów kariery z ograniczonym budżetem czasu, którzy z uwagi na swoje zadania i obowiązki nie mogą zaangażować 2 pełnych dni, by uczestniczyć w stacjonarnych szkoleniach z THE 4-W Strategy. Biorąc udział w szkoleniu online na żywo oszczędzasz ponad 50% ceny szkolenia stacjonarnego.

Aby wziąć udział w szkoleniu online na żywo wejdź na stronę:

http://www.rozmowakwalifikacyjna.com.pl/kurs-doradca-zawodowy-szkolenia-kurs-doradcy-zawodowego/

i zapisz się TERAZ!

 

Program #3 – Certyfikowane szkolenie video dostępne online.

Szkolenie video oferujemy w kilku atrakcyjnych Pakietach. Aby sprawdzić, który Pakiet jest najlepszy dla Ciebie lub Twojej firmy wykorzystaj specjalną tabelę, aby porównać poszczególne Pakiety pod kątem 7 kryteriów w tym m.in.: ilości dostępów do szkolenia w Pakiecie, dodatkowych grupowych konsultacji doradczych, czy dodatkowego indywidualnego mentoringu. Inwestując w szkolenie video dostępne online w zależności od wybranego Pakietu możesz zaoszczędzić nawet 90% ceny szkolenia stacjonarnego.

Aby uzyskać dostęp do szkolenia video wejdź na stronę:

http://www.rozmowakwalifikacyjna.com.pl/doradca-zawodowy-warsztat-doradcy-zawodowego/

i zainwestuj w szkolenie TERAZ!

 

Szkolenia zamknięte

Zaawansowane szkolenia dla doradców zawodowych i coachów kariery z Praktyk THE 4-W Strategy – Doradztwo zawodowe i Coaching Kariery dla Nowej Generacji Expertów oferujemy również w wersji zamkniętej, dedykowanej dla konkretnego klienta.

Ofertę przygotowujemy na podstawie rozpoznania szczegółowych potrzeb danej organizacji.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz do nas na adres: biuro@RozmowaKwalifikacyjna.com.pl

Jeśli potrzebujesz porozmawiać osobiście to dodatkowe informacje uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu 71 728-14-55 lub +48 603-46-81-46

 

Poszukujący pracy o szkoleniu THE 4-W Strategy

Przede wszystkim na wstępie muszę szczerze przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem Pana umiejętności i wiedzy. Niewątpliwie czas spędzony na szkoleniu z THE 4-W Strategy nie był czasem straconym. Najważniejszą rzeczą, którą wyniosłem ze szkolenia to inspiracja do jeszcze większej i bardziej intensywnej pracy nad sobą i nabywanie wiedzy w dziedzinach, które najbardziej mnie interesują. Utwierdziłem się również, że kompetencje to tylko niewielka część, która przyczynia się do naszego szeroko pojętego sukcesu. Najważniejsze są nasze talenty i postawy.

Bardzo Panu dziękuję.

Paweł Szkudlarek

Bariery są tylko tworem umysłu. Kiedy zdasz sobie z tego sprawę jesteś w stanie osiągnąć wszystko. Nie skończysz jako jedna z tych 80% "niedopasowanych" - do swoich stanowiskach pracy osób, lecz świadomie zaczniesz kreować siebie na nowo. Dzięki!

Karolina Urbaniak

Dzięki szkoleniu z THE 4-W Strategy zmieniłam swój pogląd na świat biznesu i funkcjonowanie przedsiębiorstw. Po szkoleniu mogę podnosić swoje standardy i znaleźć się w kręgu wpływu i być osobą proaktywną. Dowiedziałam się jak rozpoznawać talenty u ludzi oraz wykorzystywać tę wiedzę w życiu codziennym. Wiedza którą uzyskałam pomoże mi w przyszłości osiągnąć sukces.

Magdalena Macudzińska

Szkolenie z THE 4-W Strategy zaskoczyło mnie formą prowadzenia. Zaskoczyło mnie pozytywnie, bo pozwoliło mi spojrzeć na świat, ludzi i problemy z innej perspektywy. Nauczyło mnie że zawsze jest jakiś sposób, tylko trzeba zmienić sposób myślenia i szukać go wytrwale. Nauczyłem się tworzenia innowacji i tego, że wiele osób działa reaktywnie i nie decydują o tym co ich spotyka. Proaktywność wydaje się być idealnym podejściem w obecnej sytuacji, którą spotykam na co dzień.

Dowiedziałem się również mnóstwo rzeczy o sobie i o tym jakimi schematami zachowań posługuję się we własnym życiu.

Dziękuję.

Marek Haremza

W trakcie szkolenia z THE 4-W Strategy dowiedziałem się jak nie podążać za masą. Każdy z nas powinien znaleźć moc w sobie, a nie w innych ludziach. Powinniśmy zmieniać naszą rzeczywistość każdego dnia. Tylko wtedy mamy wpływ na nasze życie oraz nasze otoczenie. Trzeba myśleć pozytywnie i przestać bać się życia.

Oskar Augustynowicz

Udział w warsztatach dotyczących THE 4-W Strategy był dla mnie pasjonującym wydarzeniem, dzięki któremu dowiedziałem się nie tylko jak w odmienny sposób spojrzeć na problem poszukiwania pracy, i także jak skutecznie komunikować się z innymi ludźmi, znaleźć swoją właściwe miejsce do działania, wykorzystać narzędzia inicjujące kreatywność i innowacyjność oraz zaprezentować Właściwym Osobom nasze pomysły i spostrzeżenia.

Adam Dwornik

W trakcie szkolenia z THE 4-W Strategy nauczyłam się, że:

1. Zachowania ludzi, ich wypowiedzi dostarczają informacji na temat ich talentów.
2. Informacje dostępne sa na rynku, tylko trzeba chcieć je zdobyć.
3. JESTEM MILIONEREM:)

Decyduję o swoim losie, więc muszę zacząć działać, aby być w kręgu wpływu, a nie zainteresowań.

Marta Bamberska

W trakcie szkolenia z THE 4-W Strategy zdałam sobie sprawę z tego jakie wartościowe rzeczy posiadam, chociażby ręce, których wcześniej nie doceniałam. Dowiedziałem się w jaki sposób wybierać pracodawcę, gdzie szukać o nim informacji, jakie zadawać pytania i to, że w życiu należy być przede wszystkim wytrwałym.

Aleksandra Bartnicka

Szklenie z THE 4-W Strategy było niezwykle interesujące. Dowiedziałem się o talentach jakie posiadamy - ta część podobała mi się najbardziej. Cieszę się, że uczestniczyłam w szkoleniu i poznałam różne techniki które będą mi pomocne w zdobywaniu pracy - inaczej niż większość to robi:)

Agata Brania

W trakcie szkolenie z THE 4-W Strategy dowiedziałem się jak niestandardowo poszukiwać i zdobywać nową pracę, jak wyróżnić się z tłumu i zmierzać do wyznaczonego celu. Myślę, że wiedza na temat talentów przyda mi się nie tylko w poszukiwaniu pracy, ale także w życiu codziennym - w domu, na uczelni i w pracy.

Artur Różański

Po warsztacie zmieniłem swój sposób rozumowania. Jeszcze przed nim, wiedziałem, że nie chcę podążać za resztą, chcę być liderem i pracować dla siebie. Warsztat z THE 4-W Strategy przerósł moje oczekiwania i teraz wiem JAK. Mam narzędzia więc nie pozostało mi nic innego tyko DZIAŁAĆ! Opcji jest mnóstwo SHY IS THE LIMIT!

Konrad Oleksy

Szkolenie z THE 4-W Strategy było szalenie ciekawe i innowacyjne. Bardzo mi się podobało, że poruszało praktyczne rzeczy i podawało liczne przykłady jak osiągnąć swoje cele zawodowe. Uczy jak można dostać pracę nie poprzez wysyłanie CV, ale w sposób bardziej skuteczny, własny w którym mogę mieć znacznie więcej do powiedzenia. Bardzo podobało mi się podejście i wiedza dotycząca talentów i tego, że każdy człowiek ma inny zestaw talentów i jak może je wykorzystać w praktyce.

Idea kotwiczenia GENIALNA! Kawał z niedźwiedziem SUPER!

Cieszy mnie to, że szkolenie nie było nudne. Było czasem ogólne, ale to dobrze, ponieważ uczy nowatorskiego myślenia i skutecznych postaw.

Zbigniew Stanisławski

One Response to “Doradztwo zawodowe szkolenia”

 • Dominika:
  18 czerwca 2011 o 18:53

  Jestem pozytywnie zaskoczona tą www. Mnogość informacji przejrzyście zamieszczonych sprawiają że będę tutaj stałym gościem. Tak trzymać

Leave a Reply


pięć + = 11

Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Albo otrzymuj najnowsze darmowe materiały przez e-mail:
Imię:

Facebook Twitter Blip

Testymoniale

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier

Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób...

Jolanta Ruszel-Esebua -- Doradca zawodowy Biuro Karier
Politechnika Wrocławska

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Oferta szkoleń prezentowanych tutaj zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy i specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Przemysław...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek -- Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ankieta

Z badań wynika, że Polscy managerowie, gotowi są płacić nawet 10 tys. zł za pomoc w znalezieniu pracy. A Ty, za jakie wsparcie w karierze gotowy jesteś zapłacić profesjonalnemu konsultantowi?

View Results

Loading ... Loading ...
Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów